Kamumanset.com - Sadakatsiz dizisi yeni sezona çok güzel bir giriş yaptı. Dizinin bu sezonunda Asya İstanbul' dan yeniden Tekirdağ' a dönme kararı alıyor sırf Ali için. İşte Sadakatsiz dizisi ile ilgili tüm detaylar ve gelişmeler haberimiz kamumanset.com' da sizlerle...

Ali İstanbul' da birçok şey yaşamıştır mutsuzdur ama annesine bir şey söylemez. Arkadaşlarının annesine durumu anlatması sonucunda Asya bir karar verir ve İstanbul' a dönüş gerçekleştirir.

Bu durumdan tabi ki ne Derin ne annesi ne babası hoşnut olmazlar. Bu olanları Volkan her zamanki gibi Derin ve ailesinden gizler. Bu yüzden bu durum daha çok dikkat çeker. Volkan yine yeni bölümlerde Derin' den uzaklaşmaya başlar. Bu durum ise Derin' i daha çok yıpratır ve daha hırçın biri haline dönüştürür. 

Yeni bölümlerde Sadakatsiz' de yeni bir aşk daha izleyeceğiz gibi görünüyor. Bir kaza ile diziye yeni dahil olan Aras ile Asya arasında yayınlanan son bölümde de bir elektrik olduğunu görmüştük. Şimdiki bölümde ise bu arkadaşlık yavaş yavaş ileriki boyutlara doğru ilerleyecek. Kaza yapan kişi yani Aras hafızasını tamamen kaybetmiştir ve Asya dışında hiçbir şey hatırlamamaktadır. Bu durum ise Aras' ı Asya' yı daha bağlı yapar. 

Aras Asya dışında hiçbir şey hatırlamaz ve yeni bölümlerde Asya Arası kendi ailesine dahil etmeye başlayacaktır. Tabi ki bu duruma başlarda Volkan da hiçbir şey demezken, sonraları bu duruma karşı çıkmaya ve Aras' ı kabullenmemeye başlayacaktır. 

Derin ise Aras' ı tanımaktadır. Aras' a ismi ile seslenen Derin' in Aras' ı nereden tanıdığı ise yeni bölümlerde netleşecek gibi duruyor. Derin ve Aras arasında geçmişe dayanan bir hesaplaşma mı mevcut hep birlikte göreceğiz. 

Aynı zamanda Derin' in sakatlık yapma numarası herkes tarafından şuan farkedilmemiş olsa da Derin çok yakında bu durumu düzeltmelidir. Yoksa Derin çok yakında birine yakalanacak ve kötü günler geçirecektir. Derin bu günlerde yalan üstüne yalan söylemeye devam etse de Volkan artık Derin' e izin vermeyecektir. 

Sadakatsiz dizisi geçtiğimiz sezondan itibaren Çarşamba akşamları saat 20.00 den itibaren Kanal D ekranlarında yer almaya devam ediyordu. Yeni sezonda da aynı gün ve saatinde ekranlarda yayın hayatına devam edecek.