Sadakatsiz dizisinde Aras' ı tanıyan bir karakter olan ve gizemi ile ekranlarda merak uyandıran Kadir karakteri ile ilgili tüm detaylar haberimizde kamumanset.com' da sizlerle..

Kamumanset.com - Sadakatsiz dizisinde Aras' ı tanıyan bir karakter olan ve gizemi ile ekranlarda merak uyandıran Kadir karakteri ile ilgili tüm detaylar haberimizde kamumanset.com' da sizlerle..

Sadakatsiz  dizisine hızlı bir giriş yapan Aras' ı gerçek hayatta tanıyan tek kişi Kadir. Yazılım Mühendisi olan Aras' a yeni bölümde iş teklifi ediyor ve belirli bir miktar avans vererek Aras' ı elinde tutmaya çalışıyor. Kadir karakteri yeni bölümlerde yaptıkları ile büyük merak uyandırmaya devam ediyor. 

Derya karakterini de kandırarak ondan hoşlandığını göstermeye çalışıp aslında Aras' a yakınlaşmaya çalışıyor. Yeni bölümlerde Kadir aslında kim ve kim için çalışıyor öğreneceğiz. Eskiden Aras' ı tanıyan Kadir aslında kötü bir niyet mi besliyor yoksa Aras' ın iyiliği için farklı yollar mı deniyor merak ediliyor. 

Sadakatsiz Dizisinin Yeni oyuncularından Kadir' in Amacı Ne?

Yeni bölümlerinde Kadir de Sadakatsiz dizisi kadrosuna dahil oldu. Aras karakterini tanıyor ve yeni bölümlerinde Aras karakterine iş teklifi ederek bu iş teklifi ile Aras' ı belli ki eski bir projede çalıştırmaya başlayacak gibi duruyor. 

Aras, Kadir' in kendisine iş teklifinde bulunduğunu Asya' ya anlatırken sosyal sigorta numarası olmayan birini nasıl çalıştıracaklar kelimelerini kullanırken Asya durumu garipser ve bu genelde yurt dışında kullanılan bir söylem acaba sen yurt dışından mı geliyorsun şeklinde dile getirir. Ve böylece Aras' ın yurt dışında yaşadığına dair bir konu ortaya çıkar. Konsolosluklardan Aras' ın kim olduğuna dair bir araştırma yapılmasını isterler. Bakalım Aras' ın gerçek kimliği bu araştırma ile açığa çıkacak mı hep birlikte izleyerek göreceğiz. 

Yağmur Tanrısevsin'den Hande Erçel Açıklaması Yağmur Tanrısevsin'den Hande Erçel Açıklaması

Yeni bölümlerde Aras ile Asya yakınlaşması da sürerken Volkan ile Derin evliliği de neredeyse bitmek üzeredir. Derin' in henüz bundan haberi olması da bazı şeyleri hissetmektedir ve sonuçta Derin yine Volkan' dan gizli planlar yaparak evliliğini kurtarmayı amaçlamaktadır. 

Sadakatsiz dizisinin yeni oyuncularından Kadir kimdir detaylar ve gelişmeler için haberlerimizi takipte kalınız. Sadakatsiz dizisi yeni bölümleri her hafta çarşamba günleri saat 20.00 de Kanal D ekranlarında sizlerle olmaya devam edecek, detaylar ve gelişmeler için takipte kalınız.