Sadakatsiz yeni sezonda da aynı gün ve saatini koruyor mu işte detaylar ve gelişmeler haberimizde sizlerle..

Sadakatsiz yeni sezonda da aynı gün ve saatini koruyor mu işte detaylar ve gelişmeler haberimizde sizlerle..

Sadakatsiz dizisi Kanal D ekranlarında yeni sezonda da yayın hayatına devam ediyor. Sevilen dizi Sadakatsiz, her çarşamba günleri saat 20.00 de Kanal D ekranlarında yerini almaya devam edecek. 

Yeni sezona da bomba gibi giriş yapan sevilen dizi bu sezonda kadrosunda birkaç değişikliğe gitse de kemik kadro yine korunuyor diyebiliriz. Yeni bölümleri ile her çarşamba Kanal D ekranlarında yayınlanan sevilen dizi kadrosu hakkında ve son bölüm hakkındaki detaylar haberimizde.

Sadakatsiz Son Bölümde Neler Olmuştu?

Sadakatsiz dizisi yayınlanan son bölümünde, Derin' in Aras' ı tanıması son sahnede netleşiyor ve hafızasını kaybetmiş olan Aras, Asya' ların evinde davetli iken Volkan aniden geliyor. Volkan' ın eve gelmesi ile Derin de tabi ki hiç geç kalmadan özel şöförü ile kendisi getirtiyor. Bahçe duvarından bahçeye bakan Derin, o an ayağa kalkıyor ve Aras' ı bir anda tanıyor. Derin' in Aras' ı nereden ve nasıl tanıdığını henüz bilmesek de bu ikili arasında henüz netleşmeyen bir konu olduğu kesin diyebiliriz. 

Dizinin asıl önemli son sahnesinde ise Derin bir anlık ayakta dururken, Melih' in onu o halde o durumda görmedi. Gerçekten şok olan Melih bu gerçeği nasıl söyleyecek ya da söyleyecek mi merak ediliyor? Yoksa Melih hiçbir şey olmamış gibi mi davranacak. 

Son yayınlanan bölümdeki en güzel bir diğer gelişme ise Bahar' ın hamile oluşu. Daha balayından yeni dönen çiftin aralarında Gönül yüzünden bir tartışma yaşanmıştı. Bahar ve Melih' in arası bozuk iken, bu haberi almaları ciddi anlamda onları mutlu etti ve ikilinin de bu vesile ile barışmasına neden oldu diyebiliriz. 

Gönül' ün yine kocası ile kavgası sonucunda Melih ve Bahar' ın evine gitmesi de bu neşenin biraz bölünmesine sebep olsa da ikili mutluluğunu bir şekilde doya doya yaşadı diyebiliriz. 

Bakalım yeni bölümlerde Gönül, Melih ve Bahar ikilisinin ilişkisini bozacak bir hamle yapacak mı izleyerek göreceğiz. 

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 25. Bölüm Fragmanı Yeni Bölüm Ne Zaman? Gelsin Hayat Bildiği Gibi 25. Bölüm Fragmanı Yeni Bölüm Ne Zaman?

Sadakatsiz dizisi her hafta çarşamba günleri saat 20.00 de Özetli yeni bölüm ile Kanal D Ekranlarında sizlerle, sakın kaçırmayın.