Sadakatsiz Gönül Kaç Yaşında Sadakatsiz Gönül Hangi Dizilerde Oynadı? Sadakatsiz Gözde Seda Altuner nereli, hayatı

Sadakatsiz Gönül Kaç Yaşında Sadakatsiz Gönül Hangi Dizilerde Oynadı? Sadakatsiz Gözde Seda Altuner nereli, hayatı.. Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Sadakatsiz'in Gönül'ü kimdir? Sadakatsiz dizisinin yıldızlarından biri olan Gönül Güçlü karakteri dizinin gerçekten vazgeçilmezlerinden biri. Oyuncu Gözde Seda Altuner' in canlandırdığı Gönül Güçlü karakteri dizide Derin' in annesine hayat veriyor. Başarılı oyuncu Gönül Güçlü yeni sezonda da tabiri yerinde ise taş taş üstünde bırakmayacak. Yaptığı planlarla dikkatleri üzerine çeken Gönül'ü kim canlandırıyor. Dizinin iddialı isimlerinden olan bulduğu her fırsatta Asya'ya zor anlar yaşatmaya hazırlanan Gönül kimdir? Sadakatsiz Gönül'ü kim canlandırıyor? Sadakatsiz dizisi Gönül hakkında merak edilenler..

gözde2-1

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Sadakatsiz oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çekiyor. Başrollerinde Cansu Dere, Caner Cindoruk. Melis Sezen ve Berkay Ateş'in yer aldığı dizinin Gönül'ü Gözde Seda Altuner kimdir? Gözde Seda Altuner kaç yaşında? Gözde Seda Altuner nereli? Gözde Seda Altuner hangi dizilerde yer aldı? İşte Sadakatsiz'in Gönül'ü Gözde Seda Altuner hakkında merak edilenler...

Gözden kaçırmayın

Midnight review Ne Anlatıyor Midnight review Konusu Ne İncelemesi. Midnight review ne anlatıyor? Midnight review Ne Anlatıyor Midnight review Konusu Ne İncelemesi. Midnight review ne anlatıyor?

GÖZDE SEDA ALTUNER KİMDİR?

Sadakatsiz dizisi Gönül' ü canlandıran başarılı oyuncu Gözde Seda Altuner 1982 yılı Haziran ayı, İstanbul İli doğumludur. Başarılı oyuncu Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Başarılı oyuncu sadece oyunculuk yapmıyor aynı zamanda senaryo yazarlığı da yapmaktadır. Başarılı ünlü oyuncu ilk kez 2005 yılında Ev Hapsi isimli dizi ile kamera karşısına geçmiştir. Ünlü oyuncu bu oyunculuk deneyimi sonrasında ise birçok sinema ve dizi projelerinde rol almıştır. Cast-ı Olan Mı Var isimli kısa filmin senaryosunu başarılı oyuncu Gözde Seda Altuner yazmıştır. Güzel oyuncu şimdilerde ise Sadakatsiz dizisinde Derin karakterinin annesi, Haluk Güçlü' nün eşi Gönül Güçlü' yü canlandırmaktadır. 

2020 – Sadakatsiz - Gönül Güçlü

2018 – Söz Vermiştin - Bilge

2018 – Avlu

2018 – Street / Cadde - Kısa Film

2016 – Paramparça - Leyla Baltacı

2016 – Kocan Kadar Konuş: Diriliş - Ece

2013 – Celal ile Ceren

2011 – Cast-ı Olan mı Var - İşsiz Oyuncu, Kısa Film

2010 – Öyle Bir Geçer Zaman ki

2009 – Çılgın Kanal - Sevcan

2009 – Melekler ve Kumarbazlar

2008 – İş Arıyoruz - Pelin

2007 – Hayat Kavgam

2007 – Eşref Saati - Lütfiye

2005 – Ev Hapsi