Sadakatsiz dizisi yeni sezonda ekranlarda yine reyting üzerine reyting kırmaya devam ediyor. Sevilen dizi oyuncularından Gönül kamumanset.com haberimizde sizlerle..

Kamumanset.com - Sadakatsiz dizisi yeni sezonda ekranlarda yine reyting üzerine reyting kırmaya devam ediyor. Sevilen dizi oyuncularından Gönül kamumanset.com haberimizde sizlerle..

Sadakatsiz dizisinin yıldızlarından biri olan Gönül Güçlü karakteri dizinin gerçekten vazgeçilmezlerinden biri. Oyuncu Gözde Seda Altuner' in canlandırdığı Gönül Güçlü karakteri dizide Derin' in annesini canlandırıyor. Başarılı oyuncu Gönül Güçlü yeni sezonda da tabiri yerinde ise taş taş üstünde bırakmayacak. Şimdiden Asya' yı her gördüğü yerde türlü bahaneler ile laf sokan bir karakter haline gelen Gönül yeni bölümlerde yine sadece kendi ailesi ve kendi kızının mutluluğu için herkesi çiğneyecek geçecek diyebiliriz. 

Dizide gerçekten çok kilit noktasında yer alan başarılı oyuncu yeni sezonda da yine aynı hırs ile hayatına devam ediyor. 

Başarılı oyuncu Gözde Seda Altuner Kimdir Gelin İnceleyelim..

Sadakatsiz dizisi Gönül' ü canlandıran başarılı oyuncu Gözde Seda Altuner 1982 yılı Haziran ayı, İstanbul İli doğumludur. Başarılı oyuncu Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Başarılı oyuncu sadece oyunculuk yapmıyor aynı zamanda senaryo yazarlığı da yapmaktadır. Başarılı ünlü oyuncu ilk kez 2005 yılında Ev Hapsi isimli dizi ile kamera karşısına geçmiştir. Ünlü oyuncu bu oyunculuk deneyimi sonrasında ise birçok sinema ve dizi projelerinde rol almıştır. Cast-ı Olan Mı Var isimli kısa filmin senaryosunu başarılı oyuncu Gözde Seda Altuner yazmıştır. Güzel oyuncu şimdilerde ise Sadakatsiz dizisinde Derin karakterinin annesi, Haluk Güçlü' nün eşi Gönül Güçlü' yü canlandırmaktadır. 


GÖZDE SEDA ALTUNER'İN OYNADIĞI SİNEMA VE DİZİLER;

2020 – Sadakatsiz - Gönül Güçlü

2018 – Söz Vermiştin - Bilge

2018 – Avlu

2018 – Street / Cadde - Kısa Film

2016 – Paramparça - Leyla Baltacı

2016 – Kocan Kadar Konuş: Diriliş - Ece

Gözden kaçırmayın

Midnight review Ne Anlatıyor Midnight review Konusu Ne İncelemesi. Midnight review ne anlatıyor? Midnight review Ne Anlatıyor Midnight review Konusu Ne İncelemesi. Midnight review ne anlatıyor?

2013 – Celal ile Ceren

2011 – Cast-ı Olan mı Var - İşsiz Oyuncu, Kısa Film

2010 – Öyle Bir Geçer Zaman ki

2009 – Çılgın Kanal - Sevcan

2009 – Melekler ve Kumarbazlar

2008 – İş Arıyoruz - Pelin

2007 – Hayat Kavgam

2007 – Eşref Saati - Lütfiye

2005 – Ev Hapsi