Sadakatsiz dizisi yeni bölümleri her hafta çarşamba günleri Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Yeni sezon kadrosunda Ceren karakterini izliyoruz. Ceren ile ilgili detaylar ve gelişmeler kamumanset.com' da sizlerle..

Gözden kaçırmayın

'Elite' Sezon 5'te Ivan'ı Kim Oynar? Brezilyalı Aktörle Tanışın 'Elite' Sezon 5'te Ivan'ı Kim Oynar? Brezilyalı Aktörle Tanışın

Kamumanset.com - Sadakatsiz dizisi yeni bölümleri her hafta çarşamba günleri Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Yeni sezon kadrosunda Ceren karakterini izliyoruz. Ceren ile ilgili detaylar ve gelişmeler kamumanset.com' da sizlerle..

Sadakatsiz dizisinde bu sezonda Selçuk karakterini bir restoorant işletirken görüyoruz ve Nil' den ayrılmış şekilde. Selçuk' un sevgilisi olarak ise Ceren karakteri yeni sezona çok güzel bir giriş yapmış. Ceren karakteri dizide yeni doktorumuz olarak yer alacak. Hastane sahibinin yeğeni olan Ceren aynı zamanda Derin' in fizyoterapi yaptıracak olan Doktor olacak. 

Ceren yeni bölümlerde Selçuk ile Nil arasında eskiden bir ilişki olduğunu anlıyor ve Nil' e karşı henüz herhangi bir tepki göstermese de elinden geldiği kadar sabretmeye çalışıyor diyebiliriz. Yeni bölümlerde Ceren ile Selçuk' un aralarının açıldığını göreceğiz ve Ceren bu duruma karşı Nil' i suçlayacak ve aralarındaki ilişki de sert rüzgarlar esecek diyebiliriz. 

Yeni bölümlerde Volkan' ın Asya' ya karşı olan takıntısı Aras yüzünden büyüyor diyebiliriz. Volkan yeni bölümde Aras' a çok sert çıkıyor tepki gösteriyor ama Aras oldukça güçlü bir şekilde Volkan' a karşı durabiliyor. Yeni bölümlerde Asya ile Aras arasında güzel romantik dolu günler yaşanacağa benziyor. Asya kendine ne kadar engel olmaya çalışsa da Aras' a karşı duygu hissetmeye başlayacak ve Aras' a bir şans verecek. 

Volkan ise Asya ile Aras' ı öpüşürken gördüğü gibi Aras' ın peşine düşerek hesap soracak ama tabi ki Aras' tan beklenmedik bir tepki görecek. Bakalım Aras bu duruşunu koruyabilecek mi hep birlikte izleyerek göreceğiz. 

Asya ise Volkan' ın bu saplantısından artık tamamen sıkılmış durumda, Tekirdağ' ı terk etmesi de işe yaramamış olduğunu gördüğünde büyük üzüntü duyacak. Volkan hiç çekinmeden Aras' a karşı çıkıyor onu dövmeyi deniyor ama Aras ciddi bir şekilde Volkan' a haddini bildirmeyi başarıyor diyebiliriz.

Sadakatsiz dizisi yeni bölümleri ile her hafta çarşamba günleri saat 20.00 de Kanal D ekranlarında yerini almaya devam ediyor. Detaylar ve gelişmeler için kamumanset.com' u takip etmeyi unutmayınız.