Sadakatsiz dizisi yeni bölümleri ile Kanal D ekranlarında yayın hayatına hız kesmeden devam ediyor. Sevilen dizi Sadakatsiz bu akşam 37. bölümü ile yeniden Kanal D ekranlarında olacak. Volkan ile Derin arasında ciddi bir kriz yaşanacak ve Derin ne kadar yalvarsa da yürüdüğünü gizlemesini Volkan asla ama asla affetmeyecek. Tüm detaylar kamumanset.com' da haberimizde sizlerle..

Kamumanset.com - Sadakatsiz dizisi yeni bölümleri ile Kanal D ekranlarında yayın hayatına hız kesmeden devam ediyor. Sevilen dizi Sadakatsiz bu akşam 37. bölümü ile yeniden Kanal D ekranlarında olacak. Volkan ile Derin arasında ciddi bir kriz yaşanacak ve Derin ne kadar yalvarsa da yürüdüğünü gizlemesini Volkan asla ama asla affetmeyecek. Tüm detaylar kamumanset.com' da haberimizde sizlerle..

Sadakatsiz dizisi yeni sezonda da yeni bölümleri ile Kanal D ekranlarında her hafta çarşamba günleri ekranlarda yerini almaya devam ediyor. Yeni sezona da çok güçlü bir giriş yapan başarılı dizi Sadakatsiz' de geçtiğimiz bölümde Asya ile Aras' ın yakınlaşmasını izlemiştik. 

Sadakatsiz dizisi Cavidan' ı Meltem Baytok Kimdir gelin daha yakından inceleyelim..

Başarılı oyuncu Meltem Baytok 1 Ocak 1968 yılı doğumludur. Başarılı oyuncu Meltem Baytok, Ankara Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünden mezun olmuştur. 

Meltem Baytok, Üç Boylu Kadın, Ferhat ile Şirin, Kurnaz Aşıklar, Arzu Tramvayı gibi birçok başarılı tiyatro projelerinde yer almıştır. 

Gözden kaçırmayın

Peaky Blinders özeti: altıncı seri, ikinci bölüm - gri adam kim? Peaky Blinders özeti: altıncı seri, ikinci bölüm - gri adam kim?

Başarılı oyuncu Meltem Baytok' u @meltem_baytok hesabı ile instagram üzerinden takip edebilirsiniz. 

Başarılı oyuncu şimdilerde ise Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Sadakatsiz dizisinde Cavidan karakterini canlandırmaktadır. 

3333311111

Sadakatsiz dizisi Cavidan' ı Meltem Baytok' un Yer Aldığı Projeler

Unutma Beni

Deniz Yıldızı

Aşkların En Güzeli

Hekimoğlu

Sadakatsiz - Cavidan

Sadakatsiz dizisi Cavidan' ı Meltem Baytok' un Yer Aldığı Tiyatro Projeleri

Arzu Tramvayı (Stella rolü ile Sanat Kurumu Ödülü)

Ya Devlet Başa Ya Kuzgun Leşe (Hürrem Sultan rolü ile Sadri Alışık Ödüllü)

Üç Boylu Kadın

Aşk Evlerden Uzak

Şahane Düğün

Kurnaz Aşıklar

Cengiz Han'ın Bisikleti

Ferhat ile Şirin

Sadakatsiz dizisinde 37. bölümde Neler Olacak?

Asya ile Aras arasında da yeni bölümlerde yine engellenemeyen olaylar gelişirken, Asya her şeye rağmen Aras ismini bile yeni hatırlasa da Aras' a güvenmek istediğini kendisine yalan söylememesini isteyecek. Aras' ın kendisine karşı dürüst olmasını istiyor. Sadakatsiz dizisi yeni bölüm gelişmeleri ile her çarşamba Kanal D ekranlarında saat 20.00 tüm detaylar kamumanset.com haberlerimizde sizlerle..