Sadakatsiz Asya ve Aras'ın Yakınlaşması Volkanı Yıktı Sadakatsiz Asya ve Aras'ı öpüşürken gören Volkan çıldırdı Sadakatsiz Aras'ın hikayesi ne?

Sadakatsiz Asya ve Aras'ın Yakınlaşması Volkanı Yıktı Sadakatsiz Asya ve Aras'ı öpüşürken gören Volkan çıldırdı Sadakatsiz Aras'ın hikayesi ne? Kanal D ekranlarında yayınlanan başrollerinde Cansu Dere, Caner Cindoruk, Melis Sezen ve Berkay Ateş'in yer aldığı Sadakatsiz dizisinin son bölüm fragmanı izleyiciyi şok etti. Volkan'ın Asya ve Aras'ı görüp yıkılma sahnesi çok konuşuldu.

as4

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Sadakatsiz yeni bölüm fragmanı ile izleyiciyi şok etti. Dizide son bölümde Aras ve Asya'nın yakınlaşma sahnesi çok konuşuldu. Twitter'da gündem olan yeni bölüm fragmanında Volkan'ın yıkıldığı görülüyor. Sadakatsiz'de Aras'ın Asya'ya olan yakınlığı Volkan'ın perişan olmasına neden olur. Aras ise Asya ve Volkan'ın geçmişini öğrenmek için Asya'ya birçok soru sorar. Peki Derin ve Aras'ın gizemli tanışıklığı sırrı ortaya çıkacak mı? Derin ve Aras nereden tanışıyor? Sadakatsiz yeni bölümü hakkında merak edilenler...

Gelsin Hayat Bildiği Gibi Devrim Özkan: Partner Uyumu Çok Önemli Gelsin Hayat Bildiği Gibi Devrim Özkan: Partner Uyumu Çok Önemli

Sadakatsiz dizisinde 35. bölümde neler yaşanılacağı merak ediliyor. Asya geçmişini hatırlamak için çokçalışan hastasına yardım etmeye çalışırken onuna peşine düşen Kadir isimli kişiden habersizdir. Bu durum Volkan'ı da rahatsız eder. Derin'in ise bu adamı görmesi ile beraber geçmişten tanıyor olması izleyici de merak yaratır. Sadakatsiz 35. bölüm fragmanında Aras'ın Asya'ya olan yakınlığı görülür. Volkan ise bu durumu görür ve kahrolur. Aras ise Asya ve Volkan'ın geçmişini öğrenmek istiyordur. Peki Derin ve Aras nereden tanışıyor? 

as2

Sadakatsiz dizisi yeni sezona çok güzel bir giriş yaptı. Dizinin bu sezonunda Asya İstanbul' dan yeniden Tekirdağ' a dönme kararı alıyor sırf Ali mutlu olsun diye. Ali İstanbul' da birçok şey yaşamıştır mutsuzdur ama annesine bir şey söylemez. Arkadaşlarının annesine durumu anlatması sonucunda Asya bir karar verir ve İstanbul' a dönüş gerçekleştirir. Yeni bölümlere ise Aras ve Asya'nın aşkı damga vuracak gibi görünüyor. Sadakatsiz dizisi geçtiğimiz sezondan itibaren Çarşamba akşamları saat 20.00 den itibaren Kanal D ekranlarında yer almaya devam ediyordu. Yeni sezonda da aynı gün ve saatinde ekranlarda yayın hayatına devam edecek. Başrollerinde Cansu Dere, Caner Cindoruk, Melis Sezen ve Berkay Ateş'in yer aldığı Sadakatsiz dizisi bu akşam Kanal D ekranlarında yayınlanacak.