Sadakatsiz dizisi yeni bölümleri ile Kanal D ekranlarında yerini almaya devam ediyor. Sevilen dizi Sadakatsiz Aras karakterinin eşini kim canlandıracak çok yakında belli olacak işte detaylar kamumanset.com' da.

Kamumanset.com - Sadakatsiz dizisi yeni bölümleri ile Kanal D ekranlarında yerini almaya devam ediyor. Sevilen dizi Sadakatsiz Aras karakterinin eşini kim canlandıracak çok yakında belli olacak işte detaylar kamumanset.com' da sizlerle..

Sadakatsiz dizisinde yeni sezonda ekranlara Aras karakteri ile Berkay Ateş geliyor. İşte sevilen oyuncu Berkay Ateş ve eşi hakkında detaylar haberimizde sizlerle.

Sadakatsiz dizisinin yeni kadrosuna katılan isimlerden Leyla Aras' ın gerçekten eşi mi bakalım çok yakında öğreneceğiz. Sadakatsiz' e bu hafta yeni bir isim daha dahil oldu. Aras' ın yakını Leyla. Leyla izleyenlere göre şuan Aras' ın eşi. Çok yakında netleşecek.

Sadakatsiz dizisi yeni bölümleri ile ekranlarda yer almaya devam ediyor. Yeni sezona Aras karakteri dahil oldu. Aras karakteri diziye dahil olduğunda hafızasını kaybetmiş bir kazazedeydi. Sonrasında Asya ile birlikte vakit geçirdikten sonra bir anda dizide kalıcı bir rol sahibi olan Aras' ın yeni bölüm ile diziye eşi de dahil oluyor. Aras' ın eşi Leyla bir süredir kendisinden haber alamadığı için telaşlıdır. Derin ise daha önceden Aras ile Leyla' yı tanıyordur ve Aras' ın gerçek kişiliğini Aras dahil hiç kimseye söylemez. 

Fakat Leyla' ya ulaşmaya çalışarak bunu başarır fakat sonrasında vazgeçer ama artık çok geçtir. Leyla Derin' in durduk yere kendisi aramasından şüphelenerek önce İstanbul' a sonradan da Tekirdağ' a gelerek olayları anlamaya çalışır. Leyla Derin' in kendisinden Aras ile ilgili bir şey sakladığından şüphelenir ve böylece Tekirdağ' a geçer. 

Selen Görgüzel'den Tepki Çeken Açıklama: Hesabı Bana Ödeten Erkeğe Etek Giydiririm Selen Görgüzel'den Tepki Çeken Açıklama: Hesabı Bana Ödeten Erkeğe Etek Giydiririm

Leyla ile Aras yeni bölümde karşı karşıya gelecek mi bakalım yeni bölümlerde izleyerek göreceğiz. Leyla ile Volkan' da aynı otelde kalıyorlar. Kesinlikle yeni bölümlerde Volkan bu durumu Aras' a karşı kullanacak. Çok yakında Aras ile Leyla' nın durumunu öğrenecektir. 

Detaylar ve gelişmeler kamumanset.com haberlerinde sizlerle olmaya devam edecek. Sadakatsiz dizisi yeni bölümleri ile her hafta çarşamba günleri saat 20.00 de Kanal D ekranlarında olacak, sakın kaçırmayın.