Sadakatsiz dizisi yeni sezonun yine vazgeçilmezi halinde diyebiliriz. Bu sezonda da reyting rekortmeni olmaya hazırlanan sevilen dizide yeni yüz görüyoruz işte tüm detaylar kamumanset.com' da sizlerle..

Kamumanset.com - Sadakatsiz dizisi yeni sezonun yine vazgeçilmezi halinde diyebiliriz. Bu sezonda da reyting rekortmeni olmaya hazırlanan sevilen dizide yeni yüz görüyoruz işte tüm detaylar kamumanset.com' da sizlerle.. Bunlardan biri de Aras. Aras Asya ve ailesinin hayatına bir kaza ile dahil oluyor. Kaza anında frenleri tutmayan bir arabaya binen Aras, aslında Asyalar bilmese de Asya ve ailesinin hayatını kurtarıyor. Aras ile ilgili detaylar ve gelişmeler haberimizde sizlerle..

Kısmetse Olur Cansel'in Estetiksiz Hali Şok Etti Kısmetse Olur Cansel'in Estetiksiz Hali Şok Etti

Aras kaza sonucunda hafızasını tamamen kaybediyor. Sadece Asya' yı tanıyor ve Asya ile konuşuyor. Diğer herkese ve her şeye çok sinirli olan Aras' ı Asya' nın ailesi de tanımak istiyor ve Asya, Aras' ı kendi evlerine yemeğe davet ediyor. Nil de yeni sezonda Asya ve Ali ile yaşamaya başlamış olarak giriyor hayatlarımıza. Nil yeni bölümlerde gastronomi okuyor ve şef olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. 

Selçuk ile olan geçmişi de Nil' in hala içinde çözülmeyen bir düğüm gibi olsa da, Selçuk kendisine yeni bir hayat kurmaya başlamıştır. Yeni bir kız arkadaşı vardır ama Selçuk hala da Nil' i unutamamıştır. Nil ise hala Selçuk' u çok sevmektedir. Bakalım yeni bölümlerde Nil ve Selçuk ilişkisini neler bekliyor. Hep birlikte göreceğiz. 

Sadakatsiz Dizisinin Aras' ı Berkay Ateş Kimdir?

Başarılı oyuncu Berkay Ateş 19 Şubat 1987 yılı doğumludur. Baba tarafından aslen Ardahanlı olan ünlü oyuncu Berkay Ateş anne tarafından ise Malatyalıdır. Başarılı oyuncu Mimar Sinan Üniversitesinde Devlet Konservatuvarı tiyarto bölümünden mezun olmuştur. 
 Abluka filmi ile ününe ün katan başarılı oyuncu bu filmdeki Ahmet karakter rolü ile 22. Altın Koza Film Festivalinde Umut veren genç erkek oyuncu ödülünü kazanmıştır. 
Ünlü oyuncu Berkay Ateş, birçok tiyatro oyununda yer almıştır ve sonrasında sinema filmlerinde yer almaya devam etmiştir. 
Sonraları Çukur dizisindeki Mahsun karakteri ile ününe ün katan başarılı oyuncu Berkay Ateş, Alev Alev dizisi ile de iyice popülerite kazanmıştır diyebiliriz. 


Sadakatsiz Dizisinin Aras' ı yani Berkay Ateş' in Yer Aldığı Projeler

2020- Alev Alev
2018 – Çukur
2018 – Gülizar
2016 – İstanbul Sokakları
2016 – Anne
2015 – Abluka
2013 – Yarım Kalan Mucize