Sabahların Sultanı Seda Sayan' da Ayaz ile Bahar aşkını ekranlarda izliyoruz. Ayaz annesine Bahar' ı kabul ettirebilecek mi bakalım hep birlikte izleyerek göreceğiz. Sabahların Sultanı Seda Sayan programı ile ilgili detaylar ve gelişmeler kamumanset.com haberimizde sizlerle..

Sabahların Sultanı Seda Sayan 16 Kasım günü ekranlarda Ayaz ile Bahar aşkını izliyoruz. Bahar' ın ekranlarda ben mesleğimi her şeyimi bırakıp buraya senin yanına geldim diye çırpınışları sonucunu alamadığını, Ayaz' dan bir karşılık alamadığını, Ayaz' ın yanında olmadığını dile getiriyor. Ben Erkeğim diyorum diyorsun, o zaman bir kadına nasıl davranılması gerektiğine bir karar ver ifadelerinde bulundu. 

sabahların sultanı seda sayan Ayaz aşkıyla annesi

Bahar' ı annesine kabul ettirmeye çalışıyor ve bakalım Ayaz' ın annesi Bahar' ı ve Ayaz ile Bahar birlikteliğini kabul edebilecek mi hep birlikte izleyerek göreceğiz. 

Sabahların Sultanı Seda Sayan programı hafta içi her gün Star Tv ekranlarında sizlerle olmaya devam ediyor. Sabahların Sultanı Seda Sayan programındaki olayların detayları ve gelişmeleri için haberlerimizi ve sitemizi takipte kalınız.