Şarkıcılığın yanında oyunculuk da yapan Lady Gaga bir televizton proğramı çıkışında rüzgarin azizliğine uğradı. Arabasına doğru ilerlerken bir anda esne rüzgar Lady Gaga nın içi çamışırının görünmesine neden oldu bir anda ne olduğunu anlamayana gaga hiç bozuntuya vermeden eteğini düzeltip gazeteciler poz verdi.

4-20

Yaptığı hareket Lady Gaga'ya pahalıya mal oldu! Rüzgar esince eteğinin hepsi havalandı
3-32

Ünlü şarkıcı Lady Gaga, bir televizyon programından çıktığı sırada eteğini düzeltmek istedi. Ancak bu hareketi Gaga'ya pahalıya mal oldu. Rüzgarın da etkisiyle ünlü şarkıcının iç çamaşırı tamamen göründü.
New York'ta he Late Show With Stephen Colbert programına katıldıktan sonra korumalarıyla birlikte kanal binasından ayrılan şarkıcı Lady Gaga basının gündemine oturan bir talihsizlik yaşadı. Arabaya doğru ilerlediği sırada uzun yırtmaçlı eteğini düzeltmek isteyen şarkıcı, rüzgarın da etkisiyle eteğinin havalanmasına engel olamadı.

İÇ ÇAMAŞIRI TAMAMEN GÖRÜNDÜ

2-41

Şarkıcı, bu durumu toparlamak istese de başarılı olamadı ve gazeteciler bu anları fotoğrafladı. Yaşadığı talihsizliğin ardından toparlanan ünlü şarkıcı, eteğini indirerek gazetecilere poz verdi.

Afra Saraçoğlu ve Mert Yazıcıoğlu'ndan Ayrılık Haberi Afra Saraçoğlu ve Mert Yazıcıoğlu'ndan Ayrılık Haberi

OYUNCULUK DA YAPIYOR

1-38

Lady Gaga şarkıcılığın yanında oyunculuk da yapıyor. Ünlü ismin Shallow şarkısı 2019 yılında en iyi şarkı ödülüne layık görülmüştü. Gaga bu başarı ile yetinmemiş ve aynı yıl "En iyi oyuncu ödülü" için aday gösterilmişti.