Üç Kuruş dizisi yeni bölümleri ile Show Tv ekranlarında yerini almaya devam ediyor. Sevilen dizi yeni bölümleri ile her hafta pazartesi günleri saat 20.00 de ekranlarda sizlerle. Detaylar ve gelişmeler kamumanset.com' da sizlerle..

Masterchef Türkiye İkinci Finalist Kim Oldu Masterchef Türkiye İkinci Finalist Kim Oldu

Kamumanset.com - Üç Kuruş dizisi yeni bölümleri ile Show Tv ekranlarında yerini almaya devam ediyor. Sevilen dizi yeni bölümleri ile her hafta pazartesi günleri saat 20.00 de ekranlarda sizlerle. Detaylar ve gelişmeler kamumanset.com' da sizlerle..

Üç Kuruş dizisinde geçen çeribaşı kelimesinin anlamı Alay beyi, çingene topluluklarıın başı demektir. 

Yeni dizi Üç Kuruş' un başrollerinde Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç gibi başarılı oyuncuların yer alıyor ve yeni dizi Üç Kuruş' un senaryosunu Damla Serim ve Murat Uyurkulak yazıyorlar. Yeni dizinin yönetmen koltuğunda ise Sinan Öztürk yer alıyor. 

Yeni dizi Üç Kuruş aynı zamanda geçtiğimiz sezonun reyting rekortmeni olan Çukur dizisine benzerliği ile dikkat çekiyor diyebiliriz. Bazı açıklamalarda yer alan bilgilere göre ise Çukur dizisinin devam niteliğinde olduğu söyleniyor. Oyuncu kadrosunda da ciddi benzerlikler olan yeni dizi Üç Kuruş, Çukur dizisi gibi Show Tv ekranlarında ve yine pazartesi günleri yayınlanıyor. Başarılı dizi de her hafta pazartesi günleri saat 20.00 de Show Tv ekranlarında yerini almaya devam ediyor. Gelişmeler ve detaylar haberimizde sizlerle..

üç_kuruş_dizisi_oyuncuları

Üç Kuruş Dizisinin Oyuncu Kadrosu

Kartal - Uraz Kaygılaroğlu 
Efe - Ekin Koç
İrfan - Diren Polatoğulları 
Bahar - Nesrin Cavadzade
Leyla - Aslıhan Malbora 
Neriman - Nursel Köse
Oktay - Civan Canova
Halit - Ercan Kesal
Bülent Komiser - Burak Altay
Ruşen - Mustafa Kırantepe
Şesu - Uğur Yıldıran
Batu - Aytaç Uşun
Mesut - Cenk Kangöz
Hazal - Tuğçe Yolcu
Şahin - Umutcan Ütebay
Halide - Damla Makar
Nesrin - Melisa Yıldırımer
Semiha - Süreyya Kilimci
Konyalı - Alişan Uğur
Sahir - Muttalip Müjdeci
Peri - Asena Girişken
Mirsad - Erkan Üçüncü
Neşe - Aylin Engör
Kamil - Volkan Kıran
Ahmet - Özkan Özipek
Seco - Ömer Çobanoğlu
Hüseyin - Ömer Civan Şit

Üç Kuruş dizisi yeni bölümleri ile her hafta pazartesi günleri saat 20.00 de Show Tv ekranlarında yerini almaya devam ediyor. Detaylar ve gelişmeler için kamumanset.com' u ve heberlerimizi takipte kalınız.