Üç Kuruş dizisi izleyenlerinin izlerken gördüğü bir hareket vardı ki izleyen herkes tarafından merak edilerek internet ortamında araştırıldı. İşte o sorunun cevabı haberimizde sizlerle..Romanlarda Avuç İçine Tükürüp Şaplak ne demek kamumanset.com' da cevabı sizlerle..

Üç Kuruş dizisi bir roman mahallesi olan Çıngıraklı mahallesini ve mahalle sakinleri konu alan bir dizi olarak ekranlarda yerini almaya devam ediyor. Yeni dizi Üç Kuruş her hafta pazartesi günleri saat 20.00 den itibaren Show Tv ekranlarında yerini almaya devam ediyor. 

Üç Kuruş dizisi izleyenlerinin izlerken gördüğü bir hareket vardı ki izleyen herkes tarafından merak edilerek internet ortamında araştırıldı. Romanlarda Avuç İçine Tükürüp Şaplak ne demek sorusunun cevabı; Zamanı geldiğinde sana göstereceğim yani hatırlatacağım anlamında kullanılır. 

Üç Kuruş dizisi İstanbul' un Fatih ilçesine bağlı Balat semtinde ve Sarıyer ilçesinin Çayırbaşı semtinde çekilmektedir. Dizinin bazı çekimleri ise Beykoz' da yer alan eski bir kundura fabrikasında çekilmektedir. 

Romanlarda Avuç İçine Tükürüp Şaplak (Alkış Yapmak Ne Demek

Üç Kuruş Dizisi Oyunları 

Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç, Diren Polatoğulları, Nesrin Cavadzade, Aslıhan Malbora, Nursel Köse, Civan Canova, Ercan Kesal, Mustafa Kırantepe, Tuğçe Yolcu, Uğur Yıldıran, Umutcan Ütebay, Damla Makar, Melissa Yıldırımer, Aytaç Uşun, Süreyya Kilimci, Cenk Kangöz, Alişan Uğur, Burak Altay, Muttalip Müjdeci, Asena Girişken, Erkan Üçüncü, Aylin Engör, Volkan Kıran, Ömer Civan Şit, Özkan Özipek, Ömer Çobanoğlu. 

Uraz Kaygılaroğlu Yer Aldığı Projeler

Üç Kuruş - Kartal, Show Tv, Ay Yapım, 2021
Sefirin Kızı - Gediz, Star Tv, O3 Medya & NGM, 2019
Egenin Hamsisi - Deniz Çınar, Trt1
Masum Değiliz - Mert, Atv, 2018
Klavye Delikanlıları - Kuzen Volki /Show Tv, 2017
Baba Candır - Trt1
Harem - Feminen Ağa - 2012
Pis Yedili - Can 2011-2012-2013
Es Es - 2008