Recep İvedik ve Kemal Sunal Filmlerini Kıyaslayan Mahsun Kırmızıgül'e Büyük Tepki. Mahsun Kırmızıgül'e tepki yağıyor

Recep İvedik ve Kemal Sunal Filmlerini Kıyaslayan Mahsun Kırmızıgül'e Büyük Tepki. Mahsun Kırmızıgül'e tepki yağıyor. Başarılı yönetmen ve şarkıcı Mahsun Kırmızıgül, komedyen Şahan Gökhakar'ın son filmi Recep İvedik 7 hakkında yaptığı açıklamalarla tepki çekti. "İzlerken Kemal Sunal'ın filmlerindeki gibi bir tat aldım" ifadelerine yer verdi.

2 Salata 2 İçeceğe 926 TL Ödeyen Demet Akalın'dan İsyan Etti: Kimse Salak Değil 2 Salata 2 İçeceğe 926 TL Ödeyen Demet Akalın'dan İsyan Etti: Kimse Salak Değil

Ünlü yönetmen Kırmızıgül'e tepki gösteren birçok kullanıcı "Bu kıyas kesinlikle kabul edilemez" ifadelerine yer verdi. Şehir hayatından bunalıp köy hayatına merak salan Recep İvedik'in maceralarını konu alan Recep İvedik 7, Disney Plus'ta yayınlanmaya başladı. Recep İvedik izlerken yorum yapan ünlü isim kıyaslaması ile dikkatleri üzerine çekti. Filmi izleyen Mahsun Kırmızıgül'ün yaptığı yorum ise sosyal medya kullanıcılarını fazlasıyla öfkelendirdi.

Usta oyuncu Kemal Sunal komedinin şüphesiz en iyi isimlerinden biriydi. Mahsun Kırmızıgül ise Şahan Gökbakar'ın hayat verdiği Recep İvedik adlı filmi izlerken Kemal Sunal filmleri ile karşılaştırması sosyal medyada fazlasıyla tepki gördü. Kemal Sunal küfürsüz komedisi ile dikkat çekerken Mahsun Kırmızıgül'ün yaptığı bu benzetme dikkat çekti. Yaptırı yorumda "Şahan, yeni filmi Recep İvedik 7 ile yeni dönemde yapılan komedi işlerinden çok farklı bir filmle karşımızda. Kemal Sunal'ın filmlerindeki tadı aldım. Komedi dünyasında son yıllarda izlediğim en cesur film. İzleyin, hikayeler size çok tanıdık gelecek" ifadelerine yer veren Mahsun Kırmızıgül tepki gördü. Mahsun Kırmızıgül'ün yaptığı açıklama sosyal medyada olay oldu.

Bazı Twitter kullanıcıları ünlü yönetmenin açıklamasına yorum yaptı. "İkisini nasıl bir tutabilirsin anlamıyorum" , "Gökbakar'ı çok severim filmlerinde de kimsenin laf etmeye hakkı yok ama Kemal Sunal ile kıyaslamak çok yanlış" , "Recep İvedik karakteri ile Kemal Sunal'ı nasıl bir tutarsın?" , "Kemal Sunal filmleri her yaşın izleyeceği efsane filmlerdir. Asıl komedi bunları kıyaslamak olur Mahsun Kırmızıgül." şeklinde yorumlarda bulundular. 

Recep İvedik serisinin bundan önceki filmleri sinema salonlarında fazlasıyla büyük bir ilgiyle takip edilmişti. Mahsun Kırmızıgül'ün yaptığı kıyas sosyal medyada da büyük yankı uyandırdı. Ünlü oyuncu ve yönetmen Kırmızıgül tepkilerin odağı oldu.