Rapçi Sefo Konserde Tacize Uğradı: Hakkım Haram Olsun Sefo'dan taciz açıklaması geldi

Rapçi Sefo Konserde Tacize Uğradı: Hakkım Haram Olsun Sefo'dan taciz açıklaması geldi. Başarılı rapçi konserde tacize uğradığını çektiği bir video ile itiraf etti. 

"Dün gerçekten harika bir konser yaptık. Gelenlere teşekkür ediyorum ama şöyle bir sıkıntı var ben sahneden inerken insanların arasından geçiyordum. Kadın bir arkadaşımız avuçlamak sureti ile beni elledi. Kendisine hakkımı helal etmiyorum. Rahatsız oldum. Kendimi kötü hissediyorum şu an." ifadelerine yer vererek taciz edildiğini anlattı.

Affettim, Bilmem mi, Isabelle, Tutsak gibi şarkılarıyla adını geniş bir kitleye duyuran sevilen rapçi Sefo, önceki gün Almanya Nürnberg'de sahneye çıkarak konser verdi. Yoğun konser maratonuna devam eden Sefo, konser sonrası bir kadın hayranının tacizine uğradığını söyleyerek bir video çekti.

Kim Milyoner Olmak İster'e Katılan Sefo Joker Olarak İrem Derici'yi Çağırdı Kim Milyoner Olmak İster'e Katılan Sefo Joker Olarak İrem Derici'yi Çağırdı

Kendisini kötü hissettiğini söyleyen 24 yaşındaki ünlü rapçi bir kadın hayranı tarafından taciz edildiğini söyleyen bir video yayınlayarak hakkını haram ettiğini kendisini hala çok kötü hissettiğini söyledi. Sefo çektiği video ile sosyal medyada da gündem oldu. Bu taciz olaylarının arttığını belirten bazı müzisyenlerde duruma tepki gösterdi. 

Yalan, Poz, Rest, Geri Gel, Nerdeyim, Liman, İhtiyacım Yok, Bonita, Toz Duman, Ardından, Tutsak, Mirame, Isabelle, Kördüğüm, Şahane, Gitti, Beni Beni single'ları ile büyük başarı elde eden ünlü rapçi Türkiye'nin birçok yerinde konser verirken son olarak Almanya'da konser verdi. 47. Altın Kelebek Ödüllerinde En iyi rapçi ödülünü kazandı. 48. Altın Kelebek ödüllerinde de en iyi rapçi ödülünü elde etti. Gerçek adı Seyfullah Sağır olan ünlü rapçi çıkardığı şarkılarla Türk rap müziğinin önemli isimlerinden biri haline geldi.