POMEM Sonuçları Açıklandı Mı Pomem Mülakat Sonuçları POMEM Sonuçları sonuç tarihi belli oldu mu? POMEM sonuçları hakkında merak edilenler

POMEM Sonuçları Açıklandı Mı Pomem Mülakat Sonuçları POMEM Sonuçları sonuç tarihi belli oldu mu? POMEM sonuçları hakkında merak edilenler.. POMEM sonuçları ne zaman açıklanacak? Adayların merakla beklediği POMEM Sonuçları için heyecanlı bekleyiş başladı. Öncelikli olarak yazılı sınava giren polis adayları, sözlü mülakat ile polis olmak için sonuçların ilan edilmesini bekliyorlar. POMEM mülakat sonuçları için adaylar 'POMEM sonuçları açıkladı mı?' sorusuna cevap arıyorlar. Peki POMEM sonuçları açıklandı mı? POMEM Sonuçları ne zaman belli olur? Emniyet Teşkilatının memur, yönetici veya amir ihtiyaçlarını karşılamak için in lisans, lisans veya lisansüstü eğitim öğretim veya danışmanlık yapan ve bünyesinde fakülte, polis meslek yüksekokulu ve enstitü bulunduran bilimsel özerliğe sahip olan Polis Akademisinin sınav sonuçları merak ediliyor. Bünyesinde polis yetiştirmek için özel bir eğitimle öğrenci alan Polis Akademisi'ne girmek için girilen POMEM sınava dair merak edilenleri sizler için derledik. POMEM Sözlü mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak? POMEM Sözlü mülakat sonuç sorgulama işlemleri.. 

KYK Burs Sonuçları Sorgula KYK Bursu Hakkında Önemli Gelişme KYK Burs Sonuçları Sorgula KYK Bursu Hakkında Önemli Gelişme

27. Dönem POMEM sonuçları için heyecanlı bekleyiş başladı. Polis Akademisi Başkanlığının düzenlediği ve 15 Şubat 2021'de uygulanan POMEM sınav süreci tamamlandı. POMEM sınavları tamamlanmasının ardından sınava katılan binlerce aday POMEM sonuçları için nefeslerini tuttu. Sonuçlara göre 5 bin 440 erkek, 960 kadın ve ön lisans mezunu 1360 erkek, 240 kadın polis memuru alımı yapılacak. POMEM Sözlü mülakat için sonuçlar ise merakla beklenmeye devam ediyor. Ders içeriklerinde Temel Polislik, Uygulamalı Polislik, Polis Müdahale Yöntem ve Teknikleri Eğiticiliği, Adlı Mevzuat ve Suç Soruşturma Bilgisi, gibi birçok dersin yer aldığı Polis Akademisine giriş için yapılan POMEM sonuçları sorgula.

pomem2

POMEM SONUÇLARI NE ZAMAN BELLİ OLUR?

Sözlü mülakat sonuçları değerlendirmelerinin tamamlanması ile beraber online platform üzerinden ilan edilecek. POMEM sözlü sınav sonuçları geçtiğimiz senelerde kaynak alındığında 1 Ekim'de açıklanması beklendiği halde sonuçlar açıklanmadı. Sonuçlar açıklandığında haberimizdeki yerini alacak.

pomem

POMEM'e ait sınav sonuçları Polis Akademisi Başkanlığının resmi internet sayfası üzerinden ilan edilecek. Adayların merakla beklediği sınav sonuçları posta yolu ile veya değişik iletişim araçları ile durulmayacak. Sınav sonuç belgeleri posta yolu ile elden gönderilmeyecek. Sınav sonuçlarına yalnızca internet üzerinden erişim sağlanabilinecek.