Pınar Deniz'den Sevgilisi Kaan Yıldırım'a Aşk Dolu Paylaşım Pınar Deniz sevgilisi Kaan Yıldırım'ın yeni yaşını kutladı

Merve Boluğur Magazinci Karşısında Görünce: İnsan Değilsiniz Merve Boluğur Magazinci Karşısında Görünce: İnsan Değilsiniz

Pınar Deniz'den Sevgilisi Kaan Yıldırım'a Aşk Dolu Paylaşım Pınar Deniz sevgilisi Kaan Yıldırım'ın yeni yaşını kutladı. Magazinde sürekli ayrıldıklarına dair haberler çıkan oyuncu çift Pınar Deniz ve Kaan Yıldırım çiftinin aşkı dolu dizgin devam ediyor. Son olarak Pınar Deniz sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu. Sosyal medya hesabını aktif bir şekilde kullanan Pınar Deniz, sevgilisinin doğum gününü romantik bir paylaşım yaparak kutladı. İlişkilerini mutlu bir şekilde sürdürmeye devam eden çiftten Pınar Deniz, son paylaşımı ile olay oldu. Pınar Deniz, sevgilisi ile çekildikleri fotoğrafına, "Sevgilim! Ne güzel şey seninle birlikte olmak. Nice yaşlarımız olsun beraber" notunu düşerek paylaşımda bulundu.

29 yaşındaki Pınar Deniz sevgilisinin 36. yaşını yaptığı paylaşımda kutladı. Sil Baştan dizisinde canlandırdığı Evrim karakteri ile tanınan ünlü oyuncu Beyaz Yalan, Günebakan dizilerinde yer aldı. 2016-2018 yılları arası Kanal D ekranlarında yayınlanan Vatanım Sensin dizisinde Yıldız'ı canlandırdı.

Bir Deli Rüzgar dizisinde Gökçe'ye hayat verdi. Menajerimi Ara ve Kırmızı Oda dizilerinde konuk oyuncu olarak yer aldı. Netflix ekranlarında yayınlanan Aşk 101 dizisinde Burcu'ya hayat verdi.

2022 yılında Aşkın Kıyameti dizisinde Lidya'yı canlandırdı. 2017 yılında Kardeşim Benim 2 sinema filminde oynadı. 2020 yılında ise İnsan İkiye Ayrılır filminde Ceren'e hayat verdi. Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı dizisinde Kaan Urgancıoğlu ile başrol oynamaktadır. Ünlü oyuncu Yargı dizisindeki Ceylin rolü ile 2022 Altın Kelebek en iyi kadın oyuncu ödülünü elde etmiştir. Bir süredir oyuncu Kaan Yıldırım ile aşk yaşamaktadır.