Oyuncu Kaan Yıldırım ve Pınar Deniz'in aşkının ilk kanıtı

Afra Saraçoğlu ve Mert Yazıcıoğlu'ndan Ayrılık Haberi Afra Saraçoğlu ve Mert Yazıcıoğlu'ndan Ayrılık Haberi

Pınar Deniz ve Kaan Yıldırım Aşk Mı Yaşıyor? Ünlü şarkıcı Hadise ile ayrıldıktan sonra ismi birkaç kişiyle daha anılan Kaan Yıldırım ve oyuncu Pınar Deniz'in aşk yaşadığı iddia ediliyordu. Pınar Deniz ve Kaan Yıldırım beraber tatile çıktı. Çiftin tatildeki görüntüleri magazin gündeminde bomba etkisi yarattı.

Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı dizisinde Kaan Urgancıoğlu ile başrol oynayan ve Ceylin karakterine hayat veren Pınar Deniz'in aşk hayatı fazlasıyla dikkat çekti. Başarılı oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çeken Pınar Deniz yeni bir aşka yelken açtı.

Hadise'nin eski sevgilisi Kaan Yıldırım son günlerde özel hayatı ile magazin gündeminin dikkat çeken isimlerinden biri. Hadise ile dargın barışık yaşadıkları ilişkiyi bitiren ünlü oyuncunun adı bir aralar oyuncu Hande Erçel ile beraber anılmıştı. Fakat o aşk da kıza sürmüştü.

Ardından Kaan Yıldırım'ın adı Tuğçe Açıkgöz ile beraber anılmıştı. Ünlü oyuncu gönlünü yine bir oyuncuya kaptırdı. İddiaya göre Pınar Deniz ile aşk yaşamaya başladı. Son zamanların en dikkat çeken isimlerinden biri olan Pınar Deniz'in tatil pozları fazlasıyla dikkat çekti.

İkisininde İzmir'de beraber tatil yaptıkları biliniyordu. Bir fotoğrafla beraber aşk belgelenmiş oldu. Kaan Yıldırım ve Pınar Deniz'in beraberliği gözlük ve bileklik ile gün yüzüne çıktı. Pınar Deniz'in etiketlendiği bir karede Kaan yıldırım'ın bilekliği ile güneş gözlüğü belli oluyor. Çıkan aşk iddialarının ardından henüz ikiliden bir açıklama gelmedi. Hakime Hanım isimli bir dizi ile anlaşan Kaan Yıldırım projeden ayrılmıştı. Son olarak Hekimoğlu dizisi ile izleyenlerin karşısına çıkmıştı.

28 yaşındaki ünlü oyuncu Pınar Deniz ile Yargı dizisinden önce Sil Baştan, Beyaz Yalan, Vatanım Sensin, Bir Deli Rüzgar, Menajerimi Ara, Kırmızı Oda dizilerinde yer almıştı. Ayrıca Netflix platformunda yayınlanan başrollerinde Kaan Urgancıoğlu, İpek Filiz Yazıcı, Mert Yazıcıoğlu, Kubilay Aka, Selahattin Paşalı, Alina Boz gibi isimlerle beraber Aşk 101 isimli dizide başrol oynamıştı. Aşkın Kıyameti adlı Netflix filminde de Lidya'yı canlandırmıştı. Disney Plus isimli platformda Avcı isimli dizide Yasemin'e hayat vermektedir. Başarılı oyuncu Yiğit Kirazcı ile yollarını kısa bir süre önce ayırmıştı.