Yargı Ceylin Kaç Yaşında Nereli Pınar Deniz Hangi Dizilerde Oynadı?Yargı dizisinin başrolü Pınar Deniz hangi filmlerde oynadı, sevgilisi var mı? işte tüm detaylar haberimizde sizlerle..

Kamumanset.com - Yargı Ceylin Kaç Yaşında Nereli Pınar Deniz Hangi Dizilerde Oynadı?Yargı dizisinin başrolü Pınar Deniz hangi filmlerde oynadı, sevgilisi var mı? işte tüm detaylar haberimizde sizlerle..

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Yargı'nın Avukat Ceylin'inin hayatı izleyiciler tarafından merak ediliyor. Başarılı oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çeken Pınar Deniz kimdir? Ali Bilgin'in yönetmenliğini yaptığı, Sema Ergenekon'un senaryosunu yazdığı Ay Yapım imzalı dizinin başrol oyuncusu Pınar Deniz kimdir, kaç yaşında? Pınar Deniz nereli, hayatı hakkında merak edilen önemli detaylar..

pınar2

PINAR DENİZ KİMDİR?

Kanal D'nin sevilen dizisi Yargı'da cinayet vakası ile yolları kesişen avukat Ceylin ve Savcı Ilgaz'ın hikayesi konu alınıyor. Savcı Ilgaz dürüstlüğü ile tanınmaktadır. Kurallara sonuna kadar bağlı adaletin peşinden giden bir an olsun yolundan şaşmayan bir karakterdir. Avukat Ceylin ise hukuk okurken babasının uğradığı haksızlık sonucu hapse girmesi ile kural tanımaz, isyankar bir karaktere bürünmüş genç avukattır. Oldukça başarılı genç bir avukattır. Bir cinayet dosyasında yolu Savcı Ilgaz ile kesişir. İkili birbirinden oldukça farklıdır ama adalet arayışı onları hep aynı noktaya getirir. Başrollerinde Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz'in yer aldığı dizi senaryosu ile izleyicinin dikkatini çekiyor. Pazar akşamları ekranlara gelen sevilen dizinin başrol oyuncusu Pınar Deniz kimdir, kaç yaşında? Pınar Deniz hayatı..

pınar3

Gözden kaçırmayın

'Elite' Sezon 5'te Ivan'ı Kim Oynar? Brezilyalı Aktörle Tanışın 'Elite' Sezon 5'te Ivan'ı Kim Oynar? Brezilyalı Aktörle Tanışın

4 Kasım 1993 yılında Adana'da dünyaya geldi. İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünden mezun olmuştur. İlk kez 2014 yılında Sil Baştan adlı dizide Evrim karakteri ile izleyici karşısına çıktı. Beyaz Yalan adlı dizide Azra'yı canlandırdı. Vatanım Sensin dizisindeki Yıldız karakteri ile popülerlik kazandı. Ardından Bir Deli Rüzgar adlı dizide Gökçe Yücel'i canlandırdı. Aşk 101 adlı Netflix dizisinde Kaan Urgancıoğlu, Mert Yazıcıoğlu, Kubilay Aka, Selahattin Paşalı, İpek Filiz Yazıcı ve Alina Boz gibi isimlerle beraber başrol oynadı. Kırmızı Oda dizisinde Nazlı karakterine hayat veren başarılı oyuncu Kardeşim Benim 2 adlı flmde Didem'e hayat verdi. İnsanlar İkiye Ayrılır filminde Ceren'e hayat verdi. Aşkın Kıyameti filminde Selin'i canlandırdı. Son olarak Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı adlı dizide Ceylin karakterine hayat vermektedir. Dizide Kaan Urgancıoğlu ile başrol oynayan oyuncu 27 yaşındadır.

Yargı dizisinde güzel kıyafetler giyen Pınar Deniz'in sponsoru fazlasıyla merak ediliyor. Yargı dizisi sponsoru olarak birçok marka yer alıyor.