Piers Morgan'ın oğlu Spencer, Brooklyn Beckham'ın düğün tantanasıyla vahşice alay ediyor. Brooklyn, birkaç saat içinde Amerikalı milyarder varis aktris Nicola Peltz ile düğümü çözmeye hazırlanıyor ve Spencer Morgan hariç, dünyadaki herkes düğün için heyecanlı gibi görünüyor.

Piers Morgan'ın oğlu Spencer, Brooklyn Beckham'ın düğün tantanasıyla vahşice alay ediyor. Brooklyn, birkaç saat içinde Amerikalı milyarder varis aktris Nicola Peltz ile düğümü çözmeye hazırlanıyor ve Spencer Morgan hariç, dünyadaki herkes düğün için heyecanlı gibi görünüyor.

Brooklyn Beckham ve Nicola Peltz arasındaki evliliğe sadece saatler kala, dünyadaki herkes lüks düğün gününü dört gözle bekliyormuş gibi geliyor.

Spencer Morgan hariç herkes, yani.

Eski Günaydın Britanya'nın ev sahibi 57 yaşındaki Piers Morgan'ın 28 yaşındaki çocuğu , 23 yaşındaki Brooklyn ve 27 yaşındaki Nicola'nın büyük gününü çevreleyen heyecana ve tantanaya acı bir şekilde vurdu .

Ve görünüşe göre Spencer, birçok insanın on yılın en büyük ünlü düğünlerinden biri olarak belirlenen düğüne sinirlenmek yerine kendilerine bir hayat bulması gerektiğini söylüyor.

Büyük gün için bildirilen 3 milyon sterlinlik bir bütçe ile – Beckham ailesinin 360 milyon sterlin değerinde olduğu ve Peltz ailesinin 1,3 milyar sterlin değerinde olduğu düşünüldüğünde küçük bir değişiklik – cömert bir kutlama için beklentiler yüksek. Haftalardır düğün mekanı, gelinlik ve o çok özel ve inanılmaz A-List düğün davetli listesi hakkında ayrıntılar sızdırıldı .

Ancak Gordon Ramsay ve Snoop Dogg'un Cumartesi günü Brooklyn ve Nicola takas yeminlerini izleyeceği söylenirken, Morgan'lar Peltz'in saraylarından birinde gerçekleşen gösterişli törene davet edilmemiş gibi görünüyor. Florida'daki evler.

DJ Ozan Doğulu ile Sevgilisi Hera Aslan'ın Boy Farkı Olay Oldu Hera Aslan'ın Boyu Kaç? DJ Ozan Doğulu ile Sevgilisi Hera Aslan'ın Boy Farkı Olay Oldu Hera Aslan'ın Boyu Kaç?

Belki de bu yüzden Spencer, büyük günü çevreleyen tantanaya saldırmak için sosyal medyaya gitti.
Cuma günü Twitter'da bir ünlünün paspas saçlı çocuğu homurdandı: "Brooklyn Beckham'ın düğünüyle ilgileniyorsanız, size yardım yok."

Tweet, Spencer'ın takipçilerinden karışık bir tepkiye neden oldu - bazıları yanıt olarak onunla alay etti.

Bir takipçi yanıtladı: “Ama bunun hakkında tweet atman gerekiyordu, bu yüzden açıkçası sana yardım etmedi!!”

Bir diğeri Spencer'ın ünlü babasına nişan aldı ve tweet attı: “Kabul. Bu konuyla ilgilenen insan tipi, Meghan Markle hakkında ……… gibi sonsuz makaleler kaleme alacak insan tipidir. Notları kontrol eder ………. Hmm."

Ve hatta Kanal 5 sunucusu Matthew Stadlen bile tweet atarak tepki gösterdi: "Tweetlediğin herhangi bir şey neden birileri ile ilgilensin, Spencer? Kelimenin tam anlamıyla ünlü bir kişinin oğlusun.” Ancak diğerleri Spencer'ın görüşündeydi ve yakında gerçekleşecek olan ünlü düğüne ilgi duymadıkları konusunda fikir yürüttüler.

Brooklyn ve Nicola, kasırga bir romantizmden sonra Cumartesi günü aileleri, arkadaşları ve ünlü yüzleri önünde yeminlerini değiştirecekler.

İkili ilk olarak 2017'de California'daki Coachella müzik festivalinde bir araya geldi - ancak LA'deki bir partide yeniden bağlantı kurduklarında Ekim 2019'a kadar çıkmaya başlamadılar.