Pete Davidson, Kanye West ile devam eden kan davası sırasında Kim Kardashian dövmesini sergiliyor gibi görünüyorPete Davidson, eski kocası Kanye West ile olan kavgası devam ederken, kız arkadaşı Kim Kardashian'ın onuruna yeni bir dövme yaptırdığını ortaya çıkardı.

Pete Davidson, Kanye West ile devam eden kan davası sırasında Kim Kardashian dövmesini sergiliyor gibi görünüyor
Pete Davidson, eski kocası Kanye West ile olan kavgası devam ederken, kız arkadaşı Kim Kardashian'ın onuruna yeni bir dövme yaptırdığını ortaya çıkardı.

O zamandan beri silinen bu hafta sonu paylaşılan bir gönderide, Pete'in uzun zamandır işbirlikçisi olan komik Dave Sirus , arkadaşı ile Kanye arasında geçen ve Saturday Night Live komedyeninin görünüşte rapçiyi 'sakinleşmeye' çağırdığı mesajları yayınladı.

DJ Ozan Doğulu ile Sevgilisi Hera Aslan'ın Boy Farkı Olay Oldu Hera Aslan'ın Boyu Kaç? DJ Ozan Doğulu ile Sevgilisi Hera Aslan'ın Boy Farkı Olay Oldu Hera Aslan'ın Boyu Kaç?

Konuşmanın bir noktasında, Stronger müzisyeninin Pete'e 'Şu anda neredesin?' diye sorduğu ve Pete'in yanıtladığı: 'Karınla ​​yatakta', yanında uzanmış ve dilini yapıştırdığı bir selfie. bir barış işaretiyle işaret ederken kameraya çıktı.
Pete'in fotoğrafına yakından bakan birkaç kişi, 28 yaşındaki çocuğun göğsünün sağ tarafında başka bir tasarımın üzerine Kim'in adının yazdırıldığını gördü.

Reddit'te sözde dövmeyi tartışan hayranlar, Pete'in Kim ile olan romantizmi ve Kanye ile rekabeti ile ilgili en son gelişmeleri takip etmekte zorlandıklarını itiraf etti, bir yorum yaptı: 'Çığlık atıyorum. Bugün çok fazla bilgi var.'

Bir başkası, 'Cidden, sırf bu çok bunaltıcı olmaya başladığı için ve hayatımda huzura ihtiyacım olduğu için bir süreliğine şüpheliyi bırakmam gerektiğini düşünüyorum' dedi.

Kim ve Pete, realite yıldızının SNL'de görünmesinden sonra Ekim 2021'de ilk kez romantik bir şekilde bağlandı ve çift, Aladdin temalı bir skeç sırasında bir öpücük paylaştı.

Skims girişimcisinden geçen ay ilk kez kız arkadaşı olarak bahsetti ve Kim'in yakın tarihli bir dizi fotoğrafta ilişkilerini Instagram yetkilisi alması .

Çiftin çiçek açan romantizmi, şimdi resmen Ye olarak bilinen Kanye ile devam eden gerilimden rahatsız oldu.
Müzisyen yakın zamanda Pete'e benzemek için yapılmış bir kilim kafasını gömdüğünün gösterildiği bir müzik videosu yayınladığında tepkilere yol açtı.

Rapçi daha sonra bir sosyal medya gönderisinde tartışmalara değindi: “Sanat, tıpkı bu görüş gibi terapidir. Sanat, ifade özgürlüğü olarak korunmaktadır.

'Sanat dünyaya ilham verir ve basitleştirir. Sanat, herhangi bir hastalık veya zararın temsilcisi değildir. Sanatım hakkında başka türlü herhangi bir öneri yanlıştır ve kötü niyetlidir.'