Paypal Kart Başvurusu Nasıl Yapılır Paypal Başvuru Nereden Yapılır

Paypal bilindiği bunun gibi internet üzerinden kolayca alışveriş yapmamızı sağlayan büyük bir kuruluş. İnternet üstünden yapacağımız alışverişlerde hiç bir numara girmeden şifrelerle uğraşmadan alışverişimizi tamamlıyoruz. Lakin Paypal’ın bazı dezavantajları da vardı. Bakiyemizi nakit olarak kullanamıyorduk. Ancak artık Paypal kart başvurusu yaparak bu durumdan kurtuluyoruz.

Paypal nakit kart başvurusu yaparak Paypal hesabınızdaki parayı nakit şekilde kullanabilirsiniz. Paypal kartınız ile ülkemizde bulunan tüm ATM’lerde 7/24 para çekebilirsiniz. Paypal para kartı başvurusu işlemini buraya tıklayarak yapabilirsiniz. sadece internet üstünden müracaat yapmanız yeterli olacaktır. Ayrıca bir form doldurmanıza da gerek bulunmaz. Paypal kartınız ile birçok fazla mağazada özgürce alışveriş yapabilirsiniz. Bu kart yardımı ile bundan sonra Paypal hesabınıza kolayca para aktarabilir ve para çekebilirsiniz.

paypal kart başvurusu nasıl yapılır

Dünyanın önde gelen çevrimiçi ödeme sistemi PayPal, uzun süredir ülkemize Türkçe destek ve hizmet veriyordu. Yaptığı anlaşmalarla Türkiye’de bazı e-ticaret sistemleri ve sahibi bulunduğu eBay(Gittigidiyor)‘de ödeme sistemleri mevcuttu.

PayPal, web sitesi üzerinden günler öncelikle duyurduğu para kart başvurularını almaya başladı. PayPal para karta web sitesi üstünden başvuruda bulunabileceğiniz gibi istanbul’dakiMigros‘lardan para kartınızı anında alabiliyorsunuz.

PAYPAL NAKİT KART NEDİR VE NE İŞE YARAR?

şayet bir PayPal kullanıcısıysanız zaten bunun ne anlama geldiğini tahmin ediyor olmalısınız. çevrimiçi hesabınızda bulunan bakiyenizi para kart kullanarak harcayabiliyorsunuz, tam olarak Türkiye’de bankaların verdiği para kartlarla POS üyesi işyerlerinden alışveriş yapabiliyorsanız, PayPal nakit kartınızla da bakiyeniz dahilinde alışveriş yapabilirsiniz. sadece alışveriş değil, hesabınızda bulunan bakiyenizi Türkiye’deki anlaşmalı ATM’lerden çekebilir yahut PayPal hesabınıza nakit yatırabilirsiniz.

Bu kartın dezavantajları bulunmamaktadır değil, örnek olarak kartın kullanıcı sözleşmesinde kart ile sene içersinde en fazla 2000TL miktar çekebileceğimiz ayrıca gündelik bir tüketim limitinin olmadığı ama yılda azami 5000TL tüketim yapabileceğimiz belirtiliyor.

PayPal para karta başvurmadan önce oran ve komisyonları detaylıca inlemenizi tavsiye ederim.

Paypal para Kart Nasıl Alınır?

başvuru ve Sipariş Formu (Online)

Satış Noktaları (Haritalı)

kullanımı için Aktif Etmelisiniz!

PayPal nakit kartı kullanabilmek için öncelikte müracaat yapmalısınız ve kart elinize geçtikten sonra aktif etmelisiniz. Aktif etmek için tıklayınız.

Kart Gönderim ücreti?

Yukarıdaki bağlantıyı kullanarak başvurabilir ve ücretsiz şekilde kartınızı adresinize isteyebilirsiniz.

Kaç Gün içinde ati?

PayPal para Kartların adreslere gönderilme işlemi 2014 Ocak ayının ikinci haftasında başlamış bulunur. Kartlar 5 meslek günü arasında adreslere ulaştırılır. eğer kartın teslimatında herhangi bir sorun oluşursa 0 (212) 331 70 67 no’lu müşteri hizmetleri hattında bilgi alabilirsiniz.

Kart ücreti Ne Kadar?

PayPal para kartın başvuru ve gönderim ücreti yok. fakat kartın basım ücreti şekilde 5 TL alınmaktadır. Bu ücret kartınızı aldıktan ve aktif ettikten sonra hesaba nakit aktardığınız ilk 24 saat arasında hesaptan kesilecektir.

internette ve mağazalarda özgürce bu kartı kullanabilirsiniz.

ülkemiz iktisat Bankası ATM’leri üzerinden nakit yatırabilir ve çekebilirsiniz.

Kartını kaybedersen pasif hale getirebilir yine bulduğunda aktif edebilirsin.

Online hizmetlerden bakiyeni öğrenebilir ve kişisel bilgilerini değiştirebilirsin.

PayPal hesabındaki parayı kartına aktarabilir özgürce kullanabilirsin.

PayPal para kartını, var olan PayPal hesabına bağlayabilir ve ayrı şekilde kullanabilirsin.