Özge Ulusoy Babasının Geçirdiği Kazaya Ait Detayları Anlattı: Bu Cinayet. Özge Ulusoy geçirdiği trafik kazası nedeniyle hayatını kaybeden babasının kazasını araştırmaya devam ediyor.

Özge Ulusoy Babasının Geçirdiği Kazaya Ait Detayları Anlattı: Bu Cinayet. Özge Ulusoy geçirdiği trafik kazası nedeniyle hayatını kaybeden babasının kazasını araştırmaya devam ediyor. Yaklaşık bir ay önce babası Haydar Ulusoy'u korkunç bir trafik kazasında kaybeden ünlü manken Özge Ulusoy, Kanal D Haber'e çarpıcı açıklamalarda bulundu. Başarılı manken babasının kaybını hala atlatamadı, babasının geçirdiği kazayla alakalı araştırmalarına devam eden Ulusoy bunun bir kaza değil cinayet olduğunu söyledi. Ünlü manken Ulusoy, zanlının çelişkili ifadeler verdiğini ve kaza raporlarında yanlış ifadeler olduğu iddiasında bulunarak detayları paylaştı.

"Bir kazanın üzerine böyle bir vicdansızlık bana korkunç geliyor. Neden kazayı örtbas etmek istiyorsunuz, kaza değil cinayet örtbas edilir." diyen Özge Ulusoy "Babamın arabanın üzerinde düştüğünü veya atladığını iddia ediyorlar. Oysa elinde poşetlerle eve gidiyordu." dedi. 

Afra Saraçoğlu ve Mert Yazıcıoğlu'ndan Ayrılık Haberi Afra Saraçoğlu ve Mert Yazıcıoğlu'ndan Ayrılık Haberi

Ulusoy olayı krokiye bakarak anlattı.  "Onlar babamın bu noktadan çıktığını, yaya geçidine gitmeyip oradan ileriye geçip refüje çıktığını ve arabanın üzerine düştüğünü ya da atladığını iddia söylüyorlar. Oysa elinde poşetlerle buradan buraya gitmez. Otopsi raporunda da bütün yaraları sol tarafında. Buradan gelse zaten sağdan vurulması gerekiyor" dedi.

Sürücü tutuklanıp cezaevine konuldu fakat Özge Ulusoy verilen ifadelere tepki gösterdi ve olay yeri krokisinin yanlış olduğunu iddia etti. "Komple çelişki dolu bir ifade. Bunların hepsi yalan. Babama 50 km hızla çarpsaydı babam hastanede olurdu. Merhamet diye bir şey yok. Böyle bir vicdansızlık olabilir mi?" diyerek duruma tepki gösterdi.

Yaklaşık 20 gün önce trafik kazası geçiren ve araba çarpması hayatını kaybeden Özge Ulusoy'un babası Haydar Ulusoy acılar eşliğinde toprağa verilmişti. Kendisine çarpan sürücü ise tutuklanarak cezaevine gönderildi.