Özge Özpirinçci Beyaz Saçlarını Boyattı Başarılı oyuncu Özge Özpirinçci saçlarını boyatması ile gündeme geldi, yeni bir proje için mi?

Özge Özpirinçci Beyaz Saçlarını Boyattı Başarılı oyuncu Özge Özpirinçci saçlarını boyatması ile gündeme geldi, yeni bir proje için mi? Doğal olmayı sevdiğinden dolayı beyaz saçlarıını boyatmadığını dile getiren ünlü oyuncu saçlarını boyattı yeni tarzı ile dikkatleri üzerine çekti. Ünlü oyuncu Özge Özpirinçci imaj değişikliğine gitti. Bu değişiklik bazı sevenlerinin beğenisini kazanırken bazıların kazanmadı.

 Oyuncu, uzun yıllar sonra saçlarının önünü koyu renge boyatması ile gündeme geldi. Melekler Korusun, Al Yazmalım, Aramızda Kalsın, İlk ve Son, Aşk Yeniden, Kadın ve Yakamoz S-245 gibi projelerle gündeme gelen güzel oyuncu Özge Özpirinçci, bu sefer de imajıyla adından söz ettirdi. Kısa zaman önce kızını kucağına alan çiçeği burnunda anne, yeni imajı ile dikkat çekti.

Hadise ve Hasan Can Kaya Arasında Aşk İddiası Hadise ve Hasan Can Kaya Arasında Aşk İddiası

İlk yıllardan beri doğallığından ödün vermediği için kaşlarını aldırmayan ve beyazlayan saçlarını boyatmayan başarılı oyuncu bu kez kendi kuralını bozdu. Ünlü oyuncu Özpirinçci, iyice beyazlayan saçlarının önünü koyu renge boyattı. Oyuncunun son hali ise kullanıcıları ikiye böldü. Bir kısım koyu renk saçı oyuncuya çok yakıştırırken bir kısım da onun doğal halinin daha güzel olduğunu vurguladı.

Ünlü oyuncu Cesaretin Var Mı Aşka dizisindeki Ebru karakteri ile tanındı. Ardından Kaval Yelleri dizisinde Ada karakterine hayat verdi. Melekler Korusun dizisinde İpek'i canlandıran başarılı oyuncu Deli Saraylı, Al Yazmalım, Ağır Roman Yeni Dünya, Aramızda Kalsın, Aşk Yeniden, Kadın, Mucize Doktor isimli dizilerde rol aldı. Acı Tatlı Ekşi, Karışık Kaset, Biz Böyleyiz, Veda, Anadolu Kartalları, Karakomik Filmler 2'de yer aldı.

Fi, İlk ve Son, Yakamoz S245 gibi  internet dizilerinde başrol olarak yer aldı. 2021 Burak Yamantürk ile evlendi. Bir tane çocuğu vardır.