Uzun zamandır aşk yaşayan ikili Özge Gürel ve Serkan Çayoğlu evlendiler. Çiftin nikahına ait fotoğraflar sosyal medyada olay oldu

Özge Gürel ve Serkan Çayoğlu Dünya Evine Girdi Çiftin Nikah Kareleri. Kiraz Mevsimi isimli dizide başlayan aşk gerçek olmuştu. Yıllardır aşk yaşayan çift dünya evine girdi. Serkan Çayoğlu ve Özge Gürel'in evlilik haberi sosyal medyada dikkatleri üzerine çektiler. Serkan Çayoğlu ve Özge Gürel Almanya'da nikah masasına oturup evet dediler. Özge Gürel ve Serkan Çayoğlu'nun nikahından ilk kareler...

Kızım Nerede, Huzur Sokağı, Medcezir, Muhteşem Yüzyıl, Kiraz Mevsimi, Yıldızlar Şahidim, Dolunay, Börü, Muhteşem İkili, Bay Yanlış gibi dizilerle bilinen ünlü oyuncu Özge Gürel, Kuzey Güney, Zeytin Tepesi, Hayatımın Aşkı, Börü, Halka, Yeni Hayat, Bir Zamanlar Kıbrıs gibi dizilerde yer alan ünlü oyuncu Serkan Çayoğlu ile evlendi. 2014 yıllarında başlayan Kiraz Mevsimi isimli dizide tanışan ünlü oyuncular uzun zamandır aşkları ile dikkat çekiyordu.

Geçen günlerde Serkan Çayoğlu ve Özge Gürel aile arasında nişan takmışlardı. Nişan fotoğrafları ile dikkatleri üzerine çekti. Özge Gürel'i ailesinden istemeye giden Serkan Çayoğlu eline çikolatası ve çiçeğini alıp nişan fotoğraflarını paylaştılar. 7 senedir aşk yaşayan oyuncu çift Almanya'da evlendiler. Almanya'n Karlsruhe kentinde hayatlarını birleştirdiler. Çift nikah hediyelerini Kanserli Çocuklara Umut Vakfı'na bağış yapmaları dikkat çekti. İkili nikah karelerini sosyal medya hesaplarından paylaştılar. Geçen günlerde Çayoğlu "Biz çok mutluyuz, beraber büyüyüp heyecanlanacak şeyler buluyoruz. Beraber seyahate çıkmayı severiz, bir aktivite yaşamamız şart değil. Evde de zamanımızı oldukça güzel geçiriyoruz, sabahları onu gördüğüm için mutlu oluyorum." ifadelerine yer verdi.

Hadise ve Hasan Can Kaya Arasında Aşk İddiası Hadise ve Hasan Can Kaya Arasında Aşk İddiası

Özge Gürel ise "Çok şanslı hissediyorum. Her gün gözlerimi aşkla ona bakarak açıyorum. Biz birbirine çok aşık bir çiftiz." ifadelerine yer verdi.