Özcan Deniz'i Darp Eden Feyza Aktan Açıklama Feyza Aktan'dan darp açıklaması Özcan Deniz'e şiddet mi uyguladı?

Afra Saraçoğlu ve Mert Yazıcıoğlu'ndan Ayrılık Haberi Afra Saraçoğlu ve Mert Yazıcıoğlu'ndan Ayrılık Haberi

Kamumanset.com - Özcan Deniz'i Darp Eden Feyza Aktan Açıklama Feyza Aktan'dan darp açıklaması Özcan Deniz'e şiddet mi uyguladı? Kısa süre önce boşanan Özcan Deniz ve Feyza Aktan arasında sular durulmuyor. Oğulları Kuzey'in velayetini almak için uğraşan ikili tartışmaya devam ediyor. Geçen günlerde Feyza Aktan'ın Özcan Deniz'i darp ettiği görüntüler magazin gündeminde bomba etkisi yaratmıştı. 2. Sayfa programına bağlanan Feyza Aktan canlı yayında yaşadıklarını anlattı. Feyza Aktan açıklaması bomba etkisi yarattı.

özcan2

En son Seni Çok Bekledim dizisi ile ekranlara gelen Özcan Deniz ile eski eşi Feyza Aktan, anlaşmazlıklarla dolu bir boşanma sürecinin ardından şimdide oğulları Kuzey'in velayet davası için karşı karşıya geliyorlar. Kuzey'i almak için büyük mücadele veren ikiliden Feyza Aktan'ın Özcan Deniz'e vurduğu anlar kameralara yansımıştı. Darp olayı son zamanlarda magazin gündeminin en dikkat çeken olaylarından olmuştu. Konu hakkında Feyza Aktan ilk kez konuştu. 

Başarılı oyuncu ve yönetmen Özcan Deniz'i darp eden ve üzerini parçalayan eski eş Feyza Aktan, olayla ilgili ilk kez konuştu. 2. Sayfa programına özel açıklamalarda bulunan Aktan açıklamalarında şu ifadelere yer verdi. "Bu olayın 2 gün öncesi var. Planlanmış bir olay. Biliyorsunuz benim altımdan arabayı aldılar. Kuzey'i okula Özcan'ın şoförü getirip götürüyordu. Bir gün öncesi şoför bana mesaj attı. 'Ben hastayım yarım Kuzey'i alamayacağım' şeklinde... 'Okey, Özcan ile hallederiz' dedim. 'Özcan Bey de alamayacak' dedi. Sabah aradım açmadı, mesaj attım dönmedi. Ben çocuğu okula taksi ile götürdüm. Gün içinde sürekli olarak yarını organize etmeye çalıştım. Babayla kontak kuramadığım için, ben yine şoför ile görüştüm. Şoför bana 'Ben bir süre onu okula götüremeyeceğim. Bana böyle talimat geldi. Lütfen Özcan Bey ile irtibat kurun' dedi" ifadelerine yer veren Aktan olayı Özcan Deniz'in yaptığını vurguladı.

özcan3

Özcan Deniz "Özcan'a 'Lütfen kişisel hırslarını bu konudan uzak tutalım. Biliyorsun ki taksi bulmak çok zor. Takside bebek koltuğu olmadığı için ben bunu uzun vadede kullanamam' şeklinde mesajlar attım. Olay sabahı saat 09.00'da okul başlıyor. 10.00'da da Özcan'ın görüş saati başladı. Gelen olmadı. Bu izlediğiniz görüntü sabahın 10.00'unda. Kapıyı açtım. Ses tonu yüksek, bağırmaya başladı. "Oğlumun önlüklerini neden giydirmedin, neden çocuğun üstünde formaları yok" dedi. Ben de gülerek 'Saatin farkında mısın, hemen giydirip veriyorum' dedim. Aynı şekilde bağırmaya devam etti." diyen Aktan Özcan Deniz'in kendisine sürekli bağırdığını belirtti. "Çocuğun kapıya çıktığını fark ettiğim anda, kapıya yöneldim ve Kuzey'i içeri yolladım. Şov devam etti. 'Vurma' diye bir yüklendi. Sonra yengeyi aradım. 'Kuzey'i Özcan'a verir misin?' dedim. Özcan çıktı dedi. Özcan'a mesaj attım 'Çocuğu gel al, başıma yeni bir oyun sarma' dedim. Cevap yok. 1-2 saat sonra polis beni aradı. 'Özcan Bey'e ve çocuğunuza şiddet uyguladığınız için hakkınızda şikayet var' dediler." ifadelerine yer verdi. Daha sonra çocuğunun muayne edildiğini belirtti. Çocuğu yine almaya gelmediğini söyledi. Ardından polislerin çocuğu Özcan Deniz'e vermedikleri için şikayet geldiğini söyledi. Özcan Deniz'in kendisine komple kurduğunu ifade eden Aktan "Ben bunların başıma geleceğini biliyordum. O kameraların orada olduğunu bile bile ben bu olayı yaşadım. Hırsımla, öfkemle o tokadı attım. Bugün de olsa o tokatı atarım. Annesi olarak, Kuzey'i korumak adına o tokat hep yapacağım bir şey. Bir daha Kuzey'in psikolojisini etkileyecek bir tavırla karşılaşırsam aynı şeyi yaparım" ifadelerine yer verdi.