Özcan Deniz Feyza Aktan Hakkında Konuştu Şok Sözler Özcan Deniz eski eşi hakkında ne söyledi? Özcan Deniz'den Feyza Aktan açıklaması

Özcan Deniz Feyza Aktan Hakkında Konuştu Şok Sözler Özcan Deniz eski eşi hakkında ne söyledi? Özcan Deniz'den Feyza Aktan açıklaması. Başarılı şarkıcı ve oyuncu Özcan Deniz Korkut Ata Türk Dünyası Film Festivali'nin ödül törenine katıldı. Tören Atatürk Kültür Merkezi'nde gerçekleştirildi. Törene katılan başarılı oyuncu Özcan Deniz'e, eski eşi Feyza Aktan ile yaşadığı velayet krizi soruldu. Özcan Deniz'in verdiği cevap şok etti. Detaylar haberimizde.

Ödül törenine katılan isimler arasında yer alan Özcan Deniz, muhabirlerin sorularını yanıtladı. Başarılı oyuncu "İlk kez AKM'ye geldim, içerisini çok merak ediyorum. Buradan baktığımız zaman çok güzel olduğunu görüyoruz, umarım hepimize hayırlı uğurlu olur" ifadelerine yer verdi. Feyza Aktan sorulunca ise neşesi kaçtı.

Ayrıldığı ve çocuğunun annesi olan Feyza Aktan ile mahkemelik olan oyuncu geçtiğimiz günlerde eşinden tokat yemişti. Özcan Deniz gelen sorulara yanıt vermek istemedi. Feyza Aktan sorulunca "Arkadaşlar bildiğiniz gibi konu yargıda, benim konuşmam doğru olmaz. Herkes konuşur, ayrıca bu buranın konusu değil" ifadelerine yer verdi.

özcan2-1

Netflix'te yayınlanan Elite 5. sezon kadrosunda kimler var? Netflix'te yayınlanan Elite 5. sezon kadrosunda kimler var?

Geçtiğimiz günlerde Feyza Aktan eski eşi Özcan Deniz'i evinin önünde tokatladığı kameralara yansımıştı. Deniz'in oğlu Kuzey'i görmek için gittiği Feyza Aktan'ın evinin önünde şiddet gördüğü görülmüştü. Feyza Aktan ise "Uzun süredir zorlu bir süreçten geçiyorum. Medyaya servis edilen görüntülerde yaşananlardan hiç pişman olmamakla birlikte asla taviz vermeyeceğim bir olayın sonucuydu. Yaşadığım süreçlerle ilgili yakın bir zamanda açıklama yapacağım." ifadelerine yer verdi. Feyza Aktan konu hakkında "Yine olsa yine yaparım. Kesinlikle yaparım. Kuzey'i korumaya çalışırken, babası dahi olsa o tokatı annesi adına her zaman atarım. Kuzey'in psikolojisini riske atacak bir durumla karşılaşırsam aynı tavrı tekrar sergileyeceğim. Umarım böyle bir durum yaşanmaz." ifadelerine yer vermişti.

özcan3-1

Yılbaşında Kıbrıs'da sahne alacak olan Özcan Deniz 1 milyon lira ile en çok kazanan ünlüler arasında yer alacak. Bir süredir ekranlardan uzak olan Özcan Deniz en son İrem Helvacıoğlu ile Seni Çok Bekledim isimli bir dizide yer almıştı. Dizisi tutmayınca final kararı almıştı.