Oyun Gelen Kutusu: Gran Turismo 7 flop, Super Mario filmi çıkış tarihi ve Elden Ring'de duraklama. Pazartesi Gelen Kutusu, bir okuyucu E3'ün ölümüne üzülürken, Xbox Series X'in ne kadar sattığını herkesin nasıl bildiğini soruyor.

Oyun Gelen Kutusu: Gran Turismo 7 flop, Super Mario filmi çıkış tarihi ve Elden Ring'de duraklama
Pazartesi Gelen Kutusu, bir okuyucu E3'ün ölümüne üzülürken, Xbox Series X'in ne kadar sattığını herkesin nasıl bildiğini soruyor.

göre, Gran Turismo 7'nin Birleşik Krallık'ta çok büyük bir hit olmadığını duymak gerçekten utanç verici . İngiltere'nin en büyük pazarlarından biri olması gerekiyor, bu yüzden muhtemelen ABD'de daha da kötü durumda. Bu tam anlamıyla bir fiyasko değil ama Sony tarafından böyle görüleceğinden korkmadan edemiyorum çünkü konsol satışları veya PlayStation 5'in itibarı üzerinde pek bir fark yaratmayacağı açık.

Birkaç düzeyde utanç verici, en azından oyunu gerçekten sevdiğim ve PlayStation 2 döneminden bu yana en iyisi olduğunu düşündüğüm için değil. Ancak bunun bir Japon ekibi tarafından yapılan ve tüm yanlış mesajları gönderecek olan tek birinci parti oyunu olduğu ve muhtemelen devam etmek yerine bir sonraki Forza Horizon klonu yapmaları gerektiğini düşünecekleri sorunu da var. daha ciddi simülasyonlarla.

Sony'nin heyecan uyandırmak için başka bir büyük vurucuya ihtiyacı var ve şu anda sahip oldukları tek şey, henüz bir çıkış tarihi olmayan God Of War Ragnarök. Şimdi, beni gerçekten endişelendiren bir yön olan, canlı servis oyunları yapmak için tüm hızıyla gideceklerinden endişeleniyorum.
Melvin


Ne Pratt Amerika'daki Nintendo tema parkı hakkında okuma , Mario animasyon filminin bu yıl çıkması gerektiğini tamamen unuttum ve bir fragmanı bırakın, ekran görüntüsünü bile hala görmedik. Bu bir film için oldukça garip değil mi?

Bunun erteleneceği veya Nintendo'nun filmlere gelince bile Nintendo olduğu anlamına mı geldiğinden emin değilim ama çok garip. Umudum, Chris Pratt'in korkunç bir fikir olduğunu fark etmeleri ve filmi yeniden yazmaları/yeniden yazmaları, ancak bunun olası olmadığını düşünüyorum.

Ayrıca, bir süredir bir Mario oyunumuz olmadığını, sadece son zamanlarda sadece bir remaster olan ve bir platform oyunu olmayan Mario Party Superstars'ın olmadığını fark etmemi sağlıyor. Nintendo'nun elinde ne var merak ediyorum.
Sony, Covid'den çok önce onu öldürmeye çalışsa bile, E3'ün artık bir şey olmamasından gerçekten nefret ediyorum. Sadece yılın heyecan verici bir zamanı değildi, aynı zamanda çok sayıda ön izleme ve röportaj aldınız, özellikle de GC'den. Artık çoğu takım maç başına sadece bir veya iki uygun röportaj veriyor ve hiçbir zaman gerçekten hiçbir şey öğrenmiyoruz.

Eğer Covid yarın ortadan kalkarsa, yayıncıların bu bilgi eksikliğini tercih edecekleri ve asla eski yöntemlere geri dönmek istemeyecekleri oldukça açık.

Pandemi kimsenin suçu değil ama sebep olduğu hasarı onarmaya çalışmıyor ve tıpkı bunun gibi video oyunlarının halka karşı eskisinden çok daha az sorumlu olması gibi.

Spam filtresi

Şimdiye kadar Elden Ring ile geçirdiğim zamandan keyif alıyorum. Genelde bu tür oyunlarda iyi değilim, ancak istediğim gibi gelip gitmeme ve seviye atlamama vb. izin veren açık dünya yaklaşımı bana çok yakışıyor.

Speedrun videosunu izledim ve inanılmaz oldukları gerçeğinin yanı sıra, patron dövüşleri sırasında her vuruşta patrondan genellikle büyük sağlık parçaları aldıklarını fark ettim. Nedenmiş? Bir sonraki isabet şeyiniz bir blok/zamanlama mı?

Ayrıca, bazen ağır vuruşumu birkaç ışıkla takip ettiğimde, karakterim bir tür bitirici vuruş gerçekleştirir. Yine, bu benim isabet dizimi zamanlamama mı bağlı?

19. Büyük No Man's Sky Güncellemesi Şimdi PS5 ve PS4'te Çıktı 19. Büyük No Man's Sky Güncellemesi Şimdi PS5 ve PS4'te Çıktı

Geçenlerde Goldrick'i yenmeyi başardım ama kimse iyi durumdasın demeden önce, NPC ve oyuncu yardımını çağırdım ve biraz şanslı olduğumu hissettim.