Onur Ünlü ile Ayrılan Hazar Ergüçlü'den Ayrılık Sonrası İlk Açıklama. Hazar Ergüçlü ve Onur Ünlü neden ayrıldı?

Onur Ünlü ile Ayrılan Hazar Ergüçlü'den Ayrılık Sonrası İlk Açıklama. Hazar Ergüçlü ve Onur Ünlü neden ayrıldı? Başarılı oyuncu Hazar Ergüçlü ve ünlü yönetmen Onur Ünlü beş senelik birlikteliklerini bitirme kararı aldılar. 

Show TV ekranlarında yayınlanan "Hayat Bugün" dizisinde başrol oynayan ünlü oyuncu Hazar Ergüçlü, 5 yıldır beraber olduğu kendisinden 19 yaş büyük sevgilisi yönetmen Onur Ünlü ile ayrılık kararı aldı.

Dün akşam bir partiden çıkarken magazin muhabirleri tarafından görüntülenen Hazar Ergüçlü, biten ilişkisi hakkında sorulan sorulara cevap verdi.

Menajerinin doğum günü partisine katılan ünlü oyuncu gecenin sonunda mekandan çıkarken görüntülendi. Onur Ünlü ile biten ilişkisi için sorulan sorulara cevap verdi. "Diziler erken bitiyor sizde reyting korkusu taşıyor musunuz?" sorusuna "Yani evet, enterasan bir denge açıkçası. Tartarak yaklaşmak zorunda kalıyoruz. Biraz sınırlayıcı oluyor ama yapacak bir şey yok." dedi.

"Onur Bey ile ilişkiniz bitti. Bir ayrılık durumu söz konusu. Bu doğru mudur?"

"Evet ayrıldık, Tam rasyonel bir sebebi yok. Bir yıpranma oldu. 5 yıllık. Ama çok yakın arkadaşım ailemden biri gibi. Ayrıldık ama arkadaşlığımız devam ediyor." ifadelerine yer vererek kötü bir ayrılık olmadığını dile getirdi.

Merve Boluğur Magazinci Karşısında Görünce: İnsan Değilsiniz Merve Boluğur Magazinci Karşısında Görünce: İnsan Değilsiniz

30 yaşındaki ünlü oyuncu Kuzey Güney, Medcezir, Analar ve Anneler, Hayat Sırları, Yüksek Sosyete, Dudulluu Postası, Hakan Muhafız, Menajerimi Ara, Alev Alev, Saklı, Hayat Bugün gibi dizilerde yer aldı. Gölgeler ve Suretler, Açlığa Doymak, Benim Dünyam, Cebimdeki Yabancı, Kar, Gerçek Kesit: Manyak, Ahlat Ağacı, Her Şey Seninle Güzel, Gönül gibi filmlerde yer almıştır.