Yargı Engin Kimdir Onur Durmaz Hangi Dizilerde Oynadı? Yargı Engin nereli, gerçek adı ne? Yargı dizisi Onur Durmaz hayatı detaylar ve gelişmeler kamumanset.com haberimizde sizlerle..

Kamumanset.com - Yargı Engin Kimdir Onur Durmaz Hangi Dizilerde Oynadı? Yargı Engin nereli, gerçek adı ne? Yargı dizisi Onur Durmaz hayatı detaylar ve gelişmeler kamumanset.com haberimizde sizlerle..

Yargı dizisi Onur Durmaz hayatı.. Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Yargı'da Engin'e hayat veren Onur Durmaz izleyiciler tarafından araştırılmaya devam ediliyor. Dizide İnci'nin katili olduğu ortaya çıkan Engin Tilmen, aynı zamanda Ceylin'in de yakın arkadaşıdır. Peki Yargı'nın Engin Tilmen'i Onur Durmaz kimdir, kaç yaşında? Onur Durmaz nereli, hangi dizilerde yer aldı? Kanal D ekranlarında yayınlanan başrollerinde Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu'nun yer aldığı Yargı dizisinin Engin'i Onur Durmaz hayatı hakkında merak edilenleri sizler için derledik.

engin3

Savcı Ilgaz kurallara sonuna kadar bağlı başarılı bir cumhuriyet savcısıdır. Avukat Ceylin ise isyankar olup sistemi sorgulaması ile bilinir. Adalet arayışı daimdir. Ceylin'in kız kardeşinin öldürülmesi ile başlayan hikayede Ceylin katilin peşine düşer. Bu hikayede bir şekilde yolları kesişen Ilgaz ve Ceylin'in hikayesi herkesi derinden etkileyecek. Oyuncu kadrosunda Kaan Urgancıoğlu, Pınar Deniz, Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Mehmet Yılmaz Ak, Zeyno Eracar, Ali Seçkiner Alıcı,  Uğur Aslan, Başak Gümülcinelioğlu, Pınar Çağlar Gençtürk, Özlem Çakar, Onur Özaydın, Ece Yüksel, Arda Anarat, Onur Durmaz, Zeynep Atılgan ve Beren Nur Karadiş gibi isimler yer almaktadır. Peki dizide Engin karakterine hayat veren Onur Durmaz kimdir, kaç yaşında? Yargı dizisinin Engin'ine hayat veren Onur Durmaz nereli? Onur Duymaz hayatı hakkında merak edilen önemli detaylar

engin

'Elite' Sezon 5'te Ivan'ı Kim Oynar? Brezilyalı Aktörle Tanışın 'Elite' Sezon 5'te Ivan'ı Kim Oynar? Brezilyalı Aktörle Tanışın

ONUR DURMAZ KİMDİR?

1990 yılının Haziran ayında dünyaya gelmiştir. Kocaelili olan Onur Durmaz Vienna Konservatuvarı mezunudur. Cast direktörü ve yönetmen yardımcısı olan Onur Durmaz Kaçın Kurası ve Bir Baba Hindu isimli filmlerde yönetmen yardımcılığı yapmıştır.

Başrollerinde Büşra Pekin, Murat Boz ve Cezmi Baskın'ın yer aldığı Hadi İnşallah filminde ve Ata Demirer ile Demet Akbağ'ın başrol oynadığı Niyazi Gül Dörtnala adlı filmde cast editörlüğü yapmıştır. Başarılı oyuncu 2021 yılında başlayan başrollerinde Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu'nun yer aldığı Yargı dizisinde İnci'nin katili Engin karakterine hayat vermektedir. Başarılı oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çekmiştir.