Ölüm Zamanı Mert Yazıcıoğlu Kim Kaç Yaşında Sevgilisi Var Mı? Ölüm Zamanı Mert Yazıcıoğlu nereli, kaç yaşında? Mert Yazıcıoğlu hayatı

Ölüm Zamanı Mert Yazıcıoğlu Kim Kaç Yaşında Sevgilisi Var Mı? Ölüm Zamanı Mert Yazıcıoğlu nereli, kaç yaşında? Mert Yazıcıoğlu hayatı.. Exxen adlı dijital platformda yer alan Ölüm Zamanı dizisi farklı konusu ile dikkatleri üzerine çekti. Dizide Mert Yazıcıoğlu başarılı oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çekiyor. 4 arkadaşın kamp yapmaya gitmesi ile başlayan macerada gençlerden birinin sabah üstü başı kan revan içinde uyanması ile başlayan hikayede olağanüstü olaylar açığa çıkıyor. Komiser Cevat'ın da olaya karışması ile beraber olaylar farklı bir yere geliyor. Peki Exxen Ölüm Zamanı dizisi başrolü Mert Yazıcıoğlu kimdir?

mert3

Oyuncu kadrosunda Mert Yazıcıoğlu, Ahmet Mümtaz Taylani Berfin Nilsu Aktaş, Ece Yaşar, Mert Ramazan Demir, İdris Nebi Taşkan gibi isimlerin yer aldığı Ölüm Zamanı dizisi Exxen platformlarında yayınlanıyor. Peki Dizinin başrol oyuncusu Mert Yazıcıoğlu kimdir? Mert Yazıcıoğlu kaç yaşında, nereli? Mert Yazıcıoğlu hayatı hakkında merak edilenler..

MERT YAZICIOĞLU KİMDİR?

Kim Milyoner Olmak İster'e Katılan Sefo Joker Olarak İrem Derici'yi Çağırdı Kim Milyoner Olmak İster'e Katılan Sefo Joker Olarak İrem Derici'yi Çağırdı

10 Mayıs 1993 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelmiştir. İstanbul Aydın Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunudur.  Ümit Çırak'tan 3 Mota Eğitim atölyesinde oyunculuk dersleri almaya başladı. Bir süre oyunculuk eğitimi aldıktan sonra Dedemin İnsanları adlı filmle oyunculuğa başlayan başarılı oyuncu Kayıp Şehir dizisinde Furkan'ı canlandırdı. Karagül dizisinde Baran Şamverdi karakterine hayat veren başarılı oyuncu Mehmed: Bir Cihan Fatihi isimli dizide Korkut'u canlandırdı. Ardından Kanal D ekranlarında yayınlanan Bir Litre Gözyaşı isimli dizide Mahir'e hayat verdi. Bir Annenin Günahı isimli dizide Yusuf'a hayat veren ünlü oyunu 2018 yılında yayınlanan başrollerinde Yiğit Kirazcı ve Afra Saraçoğlu gibi isimlerle beraber yer aldığı İyi Oyun isimli filmde Cenk'e hayat verdi.

mert2

2020 yılında Netflix ekranlarında yayınlanan iki sezon süren Aşk 101 isimli dizide Pınar Deniz, Kaan Urgancıoğlu, Kubilay Aka, İpek Filiz Yazıcı, Selahattin Paşalı ve Alina Boz gibi isimlerle beraber başrol olarak Sinan karakterine hayat vermiştir. 27 yaşındaki başarılı oyuncu şimdilerde Exxen'de yayınlanan İyi Oyun isimli dizide Ahmet Mümtaz Taylan ve Ece Yaşar gibi isimlerle başrol oynamaktadır. Ünlü oyuncu Afra Saraçoğlu ile sevgilidir.