Oğuzhan Koç Milyonluk Teklifi Demet Özdemir İçin Geri Çevirdi. Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir'in yeni planları

Oğuzhan Koç Milyonluk Teklifi Demet Özdemir İçin Geri Çevirdi. Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir'in yeni planları. Başarılı oyuncu Demet Özdemir ile şarkıcı Oğuzhan Koç, 5 ay önce görkemli bir düğün yaparak hayatlarını birleştirmişlerdi. Oğuzhan Koç eşi için 1,5 milyon TL'den vazgeçti haberleri ile gündeme geldi.

Daha önce yaptıkları açıklamada çok yoğun çalıştıklarını belirten ünlü şarkıcı Oğuzhan Koç,  yılbaşı gecesinde sahne almak için KKTC ve Azerbaycan’dan gelen 1.5 milyon TL’lik teklifi geri çevirdi. Eşiyle beraber vakit geçirmek istediğini belirten ünlü şarkıcı Koç, gelen teklifleri geri çevirdi.

Yeni damat Oğuzhan Koç'un, yeni yıla eşi Demet Özdemir ile birlikte girmek istediği bu yüzden milyonluk teklifleri geri çevirdiğini belirtti. 

Şarkıcılığın yanında oyunculuk da yapan ünlü isim Oğuzhan Koç, Neşeli Hayat, Çok Film Hareketler Bunlar, Yol Arkadaşım ve Yol Arkadaşım 2 isimli dizilerde yer aldı. Bana Baba Dedi dizisinde yer aldı. Yakında yayınlanacak Özür Dilerim dizisinde yer aldı.

3+1, 3 Adam, O Ses Çocuklar, Saba ile Oyuna Geldik, O Ses Türkiye isimli programlarda yer almıştı. 

Eşi Demet Özdemir ise Sana Bir Sır Vereceğim dizisi ile oyunculuk kariyerine başladı. Kurt Seyit ve Şura dizisinde Alya karakterine hayat verdi. Çilek Kokusu dizisinde Aslı karakterini canlandırdı.

No:309 dizisinde Lale Yenilmez karakterine hayat verdi. Erkenci Kuş dizisinde rol aldı. Doğduğun Ev Kaderindir isimli dizide Zeynep Göksu karakterini canlandırdı.

Merve Boluğur Magazinci Karşısında Görünce: İnsan Değilsiniz Merve Boluğur Magazinci Karşısında Görünce: İnsan Değilsiniz

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 isimli programda da konuk oyuncu olarak yer aldı. Aşk Taktikleri, Dünyayla Benim Aramda filmlerinde yer aldı. Tut Sözünü, Sen Kiminle Dans Ediyorsun? isimli dizide yer aldı.