Oğlunu Gelininden Kıskandı: Oğlumu Ben Doğurdum O Benim Oğlunu eşinden ayırmak isteyen kaynanadan şaşırtan sözler

Oğlunu Gelininden Kıskandı: Oğlumu Ben Doğurdum O Benim Oğlunu eşinden ayırmak isteyen kaynanadan şaşırtan sözler.. Atv ekranlarında Esra Erol'un sunduğu programda yaşananlar izleyiciyi şaşkına çevirdi. Kaynana Hatice Hanım yaptıkları ve söyledikleri ile programa damga vurdu. Oğlu Emrullah'ı, gelininden ayırmak isteyen Hatice Hanım yaptığını savundu. Hatice Hanım "Oğlumu ben doğurdum, o benim" sözleriyle herkesi şaşkına çevirdi. Hafta içi her gün ATV ekranlarında yayınlanan gündüz kuşağı programlarından olan Esra Erol'da tuhaf bir olay yaşandı. Kaynana Hatice Hanım oğluna olan sözleri ile pes dedirtti. Atv'nin sevilen programı Esra Erol'a çıkan kaynana Hatice Hanım'ın sözleri televizyon gündemine damga vurdu. Her hafta farklı konuların işlendiği programa oğlunu gelininden ayırmak isteyen kaynana Hatice Hanım damga vurdu.

emru

Atv'nin sevilen programı Esra Erol'da ilgi çekici bir olay yaşandı. Programa katılan Hatice Hanım sözleri ile Esra Erol başta olmak üzere tüm izleyenleri çileden çıkarttı. Hatice Hanım, kendi rızası dışında evlilik yaptığı oğlu ve geliniyle yüzleşti. Hatice Hanım'ın oğlunu gelininden kıskanması çok konuşuldu. Hatice Hanım'ın tüm ısrarlara rağmen oğluyla barışmaması ve onu karısından ayıracağını söylemesi büyük herkesi şaşkına çevirdi. Esra Erol kaynana Hatice Hanım'ı ikna etmek için saatlerce dil döktü.

Ünlü sunucu Esra Erol, Hatice Hanım'a oğlunu kendi haline bırakmasını, hayatına bu kadar müdahale etmemesini söyledi. Esra Erol "Senin yapacağın en güzel davranış susacaksın, belki biraz bekleyeceksin ve oğlunu affedeceksin." dedi. Kaynana Hatice Hanım ise bu sözlere "Affetmem" şeklinde karşılık verdi. Esra Erol "O zaman iletişim kurma ama ben sizin yuvanızı bozacağım, huzurunu bozacağım deme" şeklinde konuşunca Kaynana Hatice Hanım Kaynana Hatice Hanım ise Esra Erol'a "Oğlumu ben doğurdum, o benim!" şeklinde cevap verdi. Hatice Hanım'ın bu sözleri karşısında  Esra Erol sinirlerine hakim olamadı "Doğurdun bitti. Bizim çocuklarımız değil bunlar! Biz onları dünyaya getirdikten sonra artık bireyler." ifadelerine yer verdi. 

emrul

Selen Görgüzel'den Tepki Çeken Açıklama: Hesabı Bana Ödeten Erkeğe Etek Giydiririm Selen Görgüzel'den Tepki Çeken Açıklama: Hesabı Bana Ödeten Erkeğe Etek Giydiririm

Esra Erol daha sonra "İki tane evladım var Allah onların güzel günlerini görmeyi nasip etsin. Doğurdum sorumluklarını yerine getiriyorum. İyi eğitim verip iyi yetiştiriyorum. Ama o çocuklar artık benim değil. Ben sadece bu toplumda iyi bir insan olmaları için elimden geleni yapıyorum. Ama benim değiller. Onların kendi hayatları var." dedi.