O Ses Türkiye Yılbaşı Fragmanı Yayınlandı Murat Boz ve Ayça Ayşin Arasında Neler Oluyor? Murat Boz ve Ayça Ayşin Turan aşk mı yaşıyor?

O Ses Türkiye Yılbaşı Fragmanı Yayınlandı Murat Boz ve Ayça Ayşin Arasında Neler Oluyor? Murat Boz ve Ayça Ayşin Turan aşk mı yaşıyor? TV 8 ekranlarında yayınlanan O Ses Türkiye'nin Yılbaşı özel bölümü için nefesler tutuldu. İlk fragmanın geldiği yarışmada kimler yer alıyor?

O Ses Türkiye Yılbaşı Özel programının merakla beklenen fragmanı geldi. Aşk yaşadıkları iddia edilen Ayça Ayşin Turan ile Murat Boz'un arasındaki samimiyet ise gözlerden kaçmadı. Ünlü oyuncu Turan'a kendisini seçmesini söyleyen şarkıcı Murat Boz, "Hiç birinize vermem, çok güzelsin bu arada" diyerek iltifatlar yağmuruna tutuldu. Jüri kadrosunda Ebru Gündeş, Yıldız Tilbe, Seda Sayan ve Murat Boz'un yer aldığı geceye birbirinden ünlü isimler katıldı. Ünlüler geçidi yaşanacak olan geceye katılan isimlere gelin beraber bakalım.

Acun Ilıcalı sunumunda yayınlanan O Ses Türkiye Yılbaşı Özel programından fragmanlar yayınlanmaya devam ediyor. Ünlü geçidinin yaşandığı fragmanda Ayça Ayşin Turan ile Murat Boz'un sözleri çok konuşuldu.

Aşk yaşadıkları konuşulan ikilinin diyalogları dikkat çekti. Şarkıcı Murat Boz "Merhaba ben Murat. Hiçbirinize vermem onu. Çok güzelsin bu arada. Haberlerde okudum sen 'saç ektir' demişsin. Bende hemen ektirdim. Beni seçmezsen söktürürüm saçları." ifadelerine yer verdi. İkilinin samimi halleri izleyenler tarafından dikkat çekti. Murat Boz'un Özledim şarkısına olan düetleri çok konuşuldu.

Geçen senelerde de yarışmaya katılan Ayça Ayşin annesi ısrar ettiği için Beyazıt Öztürk'ü seçmişti. Bu sene kimi seçeceği ise merak konusu oldu. 

Kısmetse Olur Kim Elendi 27 Aralık Elenen İsim Kim Oldu? Kısmetse Olur Kim Elendi 27 Aralık Elenen İsim Kim Oldu?

Bu sene O Ses Türkiye yılbaşı için birbirinden farklı ünlüler katılıyor. Talat Bulut, Kerem Alışık, Ebru Şahin, Onur Buldu, Alina Boz, Melis Sezen, Cemre Baysel, Selçuk Yöntem, Selin Şekerci, Aytaç Şaşmaz, Cemal Can Canseven, Danla Bilic, Neslihan Atagül, Kadir Doğulu, Nilsu Berfin Aktaş, Büşra Pekin ve Aslıhan Malbora'nın katıldığı gecede adeta ünlüler şöleni yaşayacak. Yılbaşı akşamında TV 8 ekranlarında O Ses Türkiye yayınlanacak.