O Ses Türkiye Jürisi Nuri Alço Kimdir? Nuri Alço O Ses Türkiye jürisi mi oldu? Son dakika O Ses Türkiye jürisi

O Ses Türkiye Jürisi Nuri Alço Kimdir? Nuri Alço O Ses Türkiye jürisi mi oldu? Son dakika O Ses Türkiye jürisi.. TV 8 ekranlarının sevilen yarışma programı O Ses Türkiye ekranlara bomba gibi bir geri dönüş yapmıştı. Ebru Gündeş, Beyazıt Öztürk, Murat Boz ve Oğuzhan Koç'un jüri olduğu O Ses Türkiye'nin son bölümünde sürpriz bir konuk yer aldı. O Ses Türkiye Nuri Alço sürprizi.. O Ses Türkiye'de Kübra Saygın sahnede performansını sergiledikten sonra ünlü sinema yıldızı Nuri Alço, aile odasında beliriverdi. Nuri Alço'yu karşılarında gören jüri üyeleri şaşkınlık yaşadı. O Ses Türkiye Nuri Alço hakkında merak edilenler.. O Ses Türkiye Nuri Alço neden O Ses Türkiye'de yer aldı?

O Ses Türkiye Yılbaşı Fragmanı Yayınlandı Murat Boz ve Ayça Ayşin Arasında Neler Oluyor? O Ses Türkiye Yılbaşı Fragmanı Yayınlandı Murat Boz ve Ayça Ayşin Arasında Neler Oluyor?

nuri2

Acun Ilıcalı'nın sunuculuğunu üstlendiği yarışma programı O Ses Türkiye'ye sürpriz bir isim damga vurdu. Jüriliğini Ebru Gündeş, Murat Boz, Oğuzhan Koç ve Beyazıt Öztürk’ün yaptığı O Ses Türkiye'de Kübra Saygın, “Emi” adlı şarkıyı seslendirerek büyük başarı elde etti. Nuri Alço ise arka tarafta belirdi. Kuliste olan Nuri Alço hem jüriyi hem de izleyicileri şaşırttı. Kübra Saygın sahnede performansını sergiledikten sonra ünlü aktör Nuri Alço birden aile odasında belirdi. Nuri Alço sürprizi O Ses Türkiye'ye damga vurdu. Yarışmacı olarak katılan Kübra Saygın, usta sanatçı Nuri Alço'nun eşi Burcu Sezginoğlu'nun arkadaşı olduğu ortaya çıktı. Kübra Saygın'ı desteklemek için gelen Nuri Alço ekranlara gelince herkes şaşırttı.

Nuri Alço'nun kuliste beklediği Kübra Saygın jürilerden Murat Boz ve Beyazıt Öztürk'ü döndürdü. O Ses Türkiye ilk turu geçen Kübra Saygın, Murat Boz'u seçti. Murat Boz takımına Kübra Saygın'ı aldı.