O Ses Türkiye Final Mi Yapıyor Acun Ilıcalı'dan Şaşırtan Açıklama Acun Ilıcalı O Ses Türkiye'yi bitiriyor mu? Son dakika O Ses Türkiye açıklaması.. O Ses Türkiye final mi yapıyor? Başarılı yapımcı ve sunucu Acun Ilıcalı final yapacak iddiaları ile gündeme gelen O Ses Türkiye hakkında konuştu. Başarılı suunucu ve yapımcı yaptığı O Ses Türkiye açıklaması ile dikkatleri üzerine çekti. Ünlü yapımcı İngiliz ekibi Hull City'yi satın alacağı yönündeki iddialar hakkında da konuştu. Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı İngiliz Ekibi Hull City hakkında konuştu. "Gidişat olumlu. Hull City'i bir İnter veya bir Manchester United yapma hayalim var. Bunun dışında Türk futbolcuları ve antrenörleri de burada en iyi şekilde yetiştirmek istiyorum." ifadelerine yer vererek gündeme geldi. Peki O Ses Türkiye iddiaları doğru mu? Sevilen yarışma programı final mi yapıyor?

o ses3-1

TV 8 ekranlarında yayınlanan jüri yeliğini Beyazıt Öztürk, Murat Boz, Oğuzhan Koç ve Ebru Gündeş'in yaptığı O Ses Türkiye yarışmasının istenilen reytingleri elde etmediği için final olacağı yönündeki söylentilere de açıklık getirdi. Yapımcılığını Acun Ilıcalı'nın üstlendiği program hakkında Ilıcalı "Delinin biri kuyuya taş atıyor kırk akıllı çıkaramıyor. Jürimden aşırı mutluyum, programı da severek yapıyorum" ifadelerine yer verdi. Başarılı sunucu "Hadise ile O Ses Türkiye Rap'de birlikteyiz zaten" diyerek ekledi. Son olarak eski eşi Şeyma Subaşı'nın "Kızım yanımda olmalı" yönündeki iddiaları ile gündeme gelen Acun Ilıcalı televizyon sektörü için yaptığı açıklamalarla da gündeme geldi.

o ses2-1

Ünlü fenomen Şeyma Subaşı "Her evladın yeri annesinin yanıdır. Seçimlerinden dolayı ait olduğu yerde yaşıyorsa anne, kızı da yanında yaşamalıdır. Olayların derinine inince bir kaç saat daha anlatmak gerekir gerek yok. Melisa bence de benim yanıma gelmeli. Miami'de burada okula gidebilir. Kızımı pozitif ve mutlu büyütebilirim. Ben burada aile kurmayı tercih ediyorsam benim kızım da benim yanımda olmalı, benimle yaşamalı." ifadelerine yer vermişti. Acun Ilıcalı'nın eski eşi Şeyma Subaşı'nın bu sözleri fazlasıyla dikkat çekmişti. Kızının velayetini isteyen Şeyma Subaşı bunun için hukuki bir yola başvuracak mı merak ediliyor.