Survivor şampiyonu Nisa'dan önemli yeni proje

Nisa Bölükbaşı'dan Yeni Proje Milyonluk İmza. Survivor All Star şampiyonu olan Nisa Bölükbaşı İstanbul’a döner dönmez birçok teklif almıştı. Nisa Bölükbaşı sonunda bir projede karar aldı. Genç yarışmacı özellikle reklamcıları peşinde koşturmaya başlamıştı.  Birçok markadan teklif alan Nisa Bölükbaşı’nın bir içecek firmasıyla anlaşma yaptığı konuşuluyor. Nisa Bölükbaşı anlaşmayı imzaladı ve ünlü Dimes markasıyla milyonluk bir reklam kampanyası anlaşmasında reklam yüzü oldu. Uzun senelerdir ülkemizde olan Dimes’in son reklam yüzü  genç şarkıcı Aleyna Tilki olmuştu. Bölükbaşı, böylece Tilki’nin eski eşinin yeni yüzü oldu.

Survivor All Star'ın şampiyonu olan ünlü isim Nisa Bölükbaşı son zamanların en popüler isimlerinden biriydi. 24 yaşında olan ünlü isim Survivor'a ilk kez 2020 yılında katılmıştı. Survivor All Star'a da katılan ünlü isim bu sene şampiyon olan isim oldu. Adem Kılıççı ile yarışan Nisa Bölükbaşı Survivor All Star'ın şampiyonu olmuştu. 

Birçok spor dalıyla ilgilenen Nisa Bölükbaşı, Çekya'da dünyaya gelmiştir. Survivor'daki başarısı ile gündeme gelen Nisa Bölükbaşı 2016 Survivor şampiyonu Ogeday Girişken ile aşk yaşıyor. Çiftin paylaştığı fotoğraflar ise sosyal medyada gündemden düşmüyor.

Yüzme, voleybol, kayak, snowboard gibi birçok spor dalıyla ilgilenen ünlü isim son olarak yaptığı anlaşmalarla gündeme geldi. 

Survivor Fatmagül Fakı Anne Oldu Yerli Adriana Lima Fatmagül Fakı'nın Son Halleri Survivor Fatmagül Fakı Anne Oldu Yerli Adriana Lima Fatmagül Fakı'nın Son Halleri

Son olarak şarkıcı Demet Akalın Nisa hakkında yaptığı paylaşımlara bir Nisa fanı yorumda bulunmuştu. "Sizin konserlerinizi kim izlesin siz anca genç kız çekememezliği yaparsınız." şeklinde bir yorum atmıştı. Demet Akalın ise bu yoruma "Yok ben çalışkan insanı bile kıskanmam sevgili koynundan kalkanı hiç." şeklinde yanıt verdi. Bu yorum ise fazlasıyla tepki çekti.