Benim Hayatım Hayat Kaç Yaşında Nilsu Berfin Aktaş Hangi Dizilerde Oynadı? Nilsu Berfin Aktaş nereli, hayatı hakkında merak edilenler Detaylar kamumanset.com'da

Benim Hayatım Hayat Kaç Yaşında Nilsu Berfin Aktaş Hangi Dizilerde Oynadı? Nilsu Berfin Aktaş nereli, hayatı hakkında merak edilenler.. Star Tv ekranlarının yeni dizisi Benim Hayat oyuncuları herkes tarafından merak ediliyor. Benim Hayatım dizisi konusu ve oyuncu kadrosu izleyici tarafından merak ediliyor. Başrollerinde Nilsu Berfin Aktaş ve Genco Özak’ın yer aldığı dizi izleyici tarafından merak ediliyordu. Peki Benim Hayatım dizisi Nilsu Berfin Aktaş kimdir, kaç yaşında?

ben2

Dizide hayatın tüm zorluklarına karşın ailesi ile birlikte hayallerini gerçekleştirmek için İstanbul’a taşınan bir kızın hikayesi anlatılıyor. Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Benim Hayatım dizisinin Hayat'ı Nilsu Berfin Aktaş kimdir, kaç yaşında? Nilsu Berfin Aktaş nereli? Star Tv'nin iddialı dizilerinden olan Benim Hayatım dizisi yönetmen koltuğunda Orkun Çatak oturuyor. Dizinin senaryosunu ise Saadettin Tolan ve Ali Buhara Mete kaleme alıyor. Star Tv ekranlarında yayın hayatına başlayacak olan Benim Hayatım dizisinin Hayat'ı Nilsu Berfin Aktaş kimdir, nereli? Nilsu Berfin Aktaş hayatı hakkında merak edilenler.. Nilsu Berfin Aktaş biyografisi..

NİLSU BERFİN AKTAŞ KİMDİR?

1998 yılında Ankara'da dünyaya gelmiştir. Yetenek Evi Sanat Akademisi Oyunculuk Bölümü mezunudur. Başarılı oyuncu 2018 yılında Nurgül Yeşilçay, Hamdi Alkan ve Fırat Parlak’ın jüriliğini yaptığı Geleceğin Starı yarışma programı ile popülerlik kazandı. Ünlü oyuncu oyunculuk kariyerinde Pantene, Cornetto, Turkcell gibi markalarda yer alarak başladı.

Kısmetse Olur Cansel'in Estetiksiz Hali Şok Etti Kısmetse Olur Cansel'in Estetiksiz Hali Şok Etti

benim3

Yönetmenliğini Ersoy Güler’in yaptığı dizi olan ‘’Kuzey Yıldızı İlk Aşk’’ projesinde Gökçe Mollaoğlu karakterine hayat vererek büyük başarı elde etti.  Bu rolle tanınan Nilsu Berfin Aktaş Raslantı'da da rol aldı. Şimdilerde ise Star Tv ekranlarında başlayan Benim Hayatım adlı dizide başrol oynayacaktır. Yeni dizisi tanıtımı ile büyük ilgi görmüştür. Ünlü oyuncu başarılı oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çekmiştir.