Nilgün Türksever yeni sezonda Yargı dizisinde Avukat Yekta karakterinin eşi Laçin' i canlandırmaktadır. Nilgün Türksever ile ilgili detaylar ve gelişmeler haberimizde kamumanset.com' da sizlerle..

Yargı dizisi yeni bölümleri ile Kanal D ekranlarında yerini almaya devam ediyor. Dizinin yeni bölümlerinde Engin ile annesi Laçin' in  bir iş birliği içerisinde olduğunu ve Yekta' yı çökertmeye çalıştıklarını izliyoruz. Yeni bölümlerde Yekta' yı zor günler bekliyor diyebiliriz. Ceylin Yekta' nın oyununa taş koyduğu için mutlu. Ama Engin' in tahliye olmasına çok sinirleniyor. Yeni bölümlerde Engin karakterinin içeri girmesi an meselesi gibi görünse de Yekta buna engel olabilecek mi bakalım hep birlikte izleyerek göreceğiz. 

Yine yeni bölümde Zümrüt ile Aylin yüzleşiyor. Aylin açık açık Zümrüt' ü tehdit ediyor ve eşine söylemeyeceğini, ama kendi kocası ile hiçbir şekilde bir daha göz göze bile gelmeyeceği sözünü alıyor. Bakalım Aylin Zümrüt ile kocası arasındaki bu ilişkiyi kabul ederek, kızı Parla hatrına kocasının ihanetini affedebilecek mi göreceğiz. 

Aylin bu ihaneti zor unutacak gibi dursa da kızı Parla için bunu görmezden gelme konusunda ise kararlı görünüyor. 

Yeni bölümde yine Ceylin ile Ilgaz yakınlaşması devam ediyor. Bakalım Ilgaz, Ceylin' e olan ilgisini ne zaman itiraf edecek, hep birlikte o bölümü bekliyoruz diyebiliriz. 

Metin komiser ise Ceylin' in babasının kaybettiği cesedini aramaya devam ediyor. Kayıp ceset nereden çıkacak merakla bekliyoruz. 

Yargı dizisi yeni sezon boyunca saat 20.00 de Kanal D Ekranlarında her hafta pazar günleri yayın hayatına devam ediyor. 

Nilgün Türksever Kimdir?

Nilgün Türksever, 1977 yılında Bursa ilinde dünyaya gelmiştir. Başarılı sanatçı ilk ve orta öğrenimini Bursa ilinde tamamlamıştır. 1988 yılında Bursa Kültür ve Sanat Turizm Vakfı Tiyatrosunda oyunculuk yapmıştır. 

Ünlü oyuncu Nilgün Türksever, 2001 yılında Eskişehir Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı Sanhne Sanatları Oyunculuk Ana Sanat Dalı bölümünü kazanmıştır. 

2005 yılında Bursa Büyük Şehir Belediyesi Şehir Tiyatrosunda oyunculuk yapmıştır. 

nilgün türksever kimdir

Başarılı oyuncu Nilgün Türksever' in Yer Aldığı Projeler

Yasak Elma Dizisi - Zerrin Taşdemir

Sadakatsiz - Hicran

Yargı - Laçin