Kamu Manşet - Netflix Kulüp Tasula Kimdir Kaç Yaşında Şeyma Zengin Nereli? Kulüp dizisi Tasula'sı gerçek adı ne? Şeyma Zengin nereli, hangi dizilerde oynadı? Netflix dijital platformu Kulüp dizisinin Tasula'sı Şeyma Zengin kaç yaşında? Hangi dizilerde oynadı? Sevilen dijital platform üzerinden yayımlanan dizinin ilk sezonun ardından oyuncu kadrosu ve karakterlerinin yanı sıra dizinin konusu araştırılmaya devam ediliyor.  Gökçe Bahadır, Barış Arduç ve Salih Bademci gibi isimlerin yer aldığı Kulüp dizisi hakkında merak edilenleri sizler için derledik. Oyuncu kadrosunda Tasula  olarak yer alan Şeyma Zengin kimdir, kaç yaşında?

Netflix'de yayınlanmaya başlanılan dizi Netflix üzerinden izlenebilir. Kulüp dizisinde 1950'li yıllarda kozmopolit İstanbul'da bir anne sorunlu geçmişi sebebi ile asi kızıyla yeniden bağ kurmak için gece klüplerinde çalışmaya başlar. Matilda'nın kızı Raşel ise o hapisten çıkana kadar varlığından haberi yoktur. Kızı ile güzel bir gelecek yaşamak isteyen Matilda, Raşel'i Pera'nın belalısı olan Fıstık İsmet'ten uzak tutma çabasına girer. 

Matilda'nın aynı zamanda patronu olan Orhan gece klübü yöneticisi Çelebi sanatçı Selim'in egoları ile savaş içerisindedir. Klübe ayak basmasından itibaren farklı bir hava katan Matilda çalışanlar için mahvolmuş bir klübü yuvaya dönüştürür. Matilda şefkatli yanı ile hem kızıyla güzel bir ilişki kurmaya çalışır.  Oyuncu kadrosu fazlasıyla dikkat çeken Kulüp dizisi Netflix ekranlarında yayınlandı. Peki dizide Tasula'yı oynayan Şeyma Zengin kimdir? Şeyma Zengin kaç yaşında? Şeyma Zengin nereli? Şeyma Zengin hangi dizilerde yer aldı?

tasula2

ŞEYMA ZENGİN KİMDİR?

Kulüp dizisinin Tasula'sı Şeyma Zengin, 1995 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 26 yaşındaki başarılı oyuncu İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Anasanat Dalı Oyunculuk Sanat Dalı bölümünden mezun olmuştur. Yeni yeni dizilerde ve filmlerde yer almaya başlamıştır.

Daha önce Kanal D ekranlarında yayınlanan Gülperi isimli dizide yer almıştır. Ardından Netflix ekranlarında yayınlanan başrollerinde Gökçe Bahadır, Barış Arduç, Asude Kelebek, Fırat Tanış, Metin Akdülger'in yer aldığı oyuncu kadrosunda ise Sezer Arıçay, İştar Gökseven, Doğanay Ünal gibi isimlerin yer aldığı Kulüp dizisinde Tasula'yı canlandırmıştır. Ünlü oyuncu başarılı oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çekmiştir.