Kamu Manşet - Netflix Kulüp Selim Kimdir Salih Bademci Hangi Dizilerde Oynadı? Şarkıcı Selim kimdir, Kulüp Selim'i kim oynuyor? Salih Bademci kaç yaşında, nereli? Netflix dijital platformu sevilen yeni dizisi Kulüp'de şarkıcı Selim'i canlandıran Salih Bademci kimdir, kaç yaşında? Hangi dizilerde oynadı? Sevilen dijital platform üzerinden yayımlanan dizinin ilk sezonun ardından oyuncu kadrosu ve karakterlerinin yanı sıra dizinin konusu araştırılmaya devam ediliyor.  Gökçe Bahadır, Barış Arduç ve Salih Bademci gibi isimlerin yer aldığı Kulüp dizisi hakkında merak edilenleri sizler için derledik. Oyuncu kadrosunda Matilda'nın arkadaşı şarkıcı Selim kimdir? Salih Bademci nereli, kaç yaşında? Salih Bademci hangi dizilerde yer aldı?

salih3

Netflix'de yayınlanmaya başlanılan dizi Netflix üzerinden izlenebilir. Kulüp dizisinde 1950'li yıllarda kozmopolit İstanbul'da bir anne sorunlu geçmişi sebebi ile asi kızıyla yeniden bağ kurmak için gece klüplerinde çalışmaya başlar. Matilda'nın kızı Raşel ise o hapisten çıkana kadar varlığından haberi yoktur. Kızı ile güzel bir gelecek yaşamak isteyen Matilda, Raşel'i Pera'nın belalısı olan Fıstık İsmet'ten uzak tutma çabasına girer. Peki dizide şarkı söyleyen Selim'i canlandıran Salih Bademci kimdir, nerelidir? Salih Bademci kaç yaşındadır?

salih2-1

SALİH BADEMCİ KİMDİR?

Kulüp Dizisinin Selim'i Salih Bademci 15 Ağustos 1984 İzmir'de dünyaya gelmiştir. Salih Bademci  37 yaşındadır. Salih Bademci, Bornova Anadolu Lisesini bitirdikten sonra İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Başarılı oyunculuğu ile dikkat çeken oyuncu birçok dizi ve filmde yer aldı. 20 Ağustos 2015'de İmer Özgün ile evlendi. Başarılı oyuncu oynadığı dizilerle izleyicinin akıllarına kazındı. Asıl çıkışını Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisindeki Hakan karakteri ile yapmıştır. 

SALİH BADEMCİ DİZİ VE FİLMLERİ

      Elveda Rumeli  Muzaffer ATV
      Öyle Bir Geçer Zaman ki   Hakan Tatlıoğlu Kanal D
      Fatih   Şehzade Bayezid
      Zeytin Tepesi   Akın Karatay
      Ulan İstanbul   Ceyhun
      Şeref Meselesi   Ceyhun
      Kiralık Aşk   Sinan Karakaya Star TV
      İstanbullu Gelin Fikret Boran
      Kırmızı Oda   Mehmet TV 
      İlk ve Son   Barış Blu TV
      Yalancı   Mehmet Emir Show TV
      Kulüp   Selim Songür Netflix