Netflix Kulüp Raşel Kim Asude Kelebek Kaç Yaşında Nereli? Asude Raşel hangi dizilerde oynadı? Kulüp dizisi Matilda'nın kızı kim? Matilda'nın kızının adı ne?

Kim Milyoner Olmak İster'e Katılan Sefo Joker Olarak İrem Derici'yi Çağırdı Kim Milyoner Olmak İster'e Katılan Sefo Joker Olarak İrem Derici'yi Çağırdı

Netflix Kulüp Raşel Kim Asude Kelebek Kaç Yaşında Nereli? Asude Raşel hangi dizilerde oynadı? Kulüp dizisi Matilda'nın kızı kim? Matilda'nın kızının adı ne?. Netflix dijital platformu Kulüp dizisinin Raşel'i Asude Kelebek kaç yaşında? Hangi dizilerde oynadı? Sevilen dijital platform üzerinden yayımlanan dizinin ilk sezonun ardından oyuncu kadrosu ve karakterlerinin yanı sıra dizinin konusu araştırılmaya devam ediliyor.  Gökçe Bahadır, Barış Arduç ve Salih Bademci gibi isimlerin yer aldığı Kulüp dizisi hakkında merak edilenleri sizler için derledik. Oyuncu kadrosunda Matilda'nın kızı Raşel olarak yer alan Asude Kelebek kimdir, kaç yaşında?

Netflix'de yayınlanmaya başlanılan dizi Netflix üzerinden izlenebilir. Kulüp dizisinde 1950'li yıllarda kozmopolit İstanbul'da bir anne sorunlu geçmişi sebebi ile asi kızıyla yeniden bağ kurmak için gece klüplerinde çalışmaya başlar. Matilda'nın kızı Raşel ise o hapisten çıkana kadar varlığından haberi yoktur. Kızı ile güzel bir gelecek yaşamak isteyen Matilda, Raşel'i Pera'nın belalısı olan Fıstık İsmet'ten uzak tutma çabasına girer. 

asude2

Matilda'nın aynı zamanda patronu olan Orhan gece klübü yöneticisi Çelebi sanatçı Selim'in egoları ile savaş içerisindedir. Klübe ayak basmasından itibaren farklı bir hava katan Matilda çalışanlar için mahvolmuş bir klübü yuvaya dönüştürür. Matilda şefkatli yanı ile hem kızıyla güzel bir ilişki kurmaya çalışır.  Oyuncu kadrosu fazlasıyla dikkat çeken Kulüp dizisi Netflix ekranlarında yayınlandı. Peki dizide Matilda'nın Kızı Raşel kimdir? Asude Kelebek kimdir? Asude Kelebek kaç yaşında? 

asude0

ASUDE KELEBEK KİMDİR?

Ünlü oyuncu Asude Kelebek, 18 Haziran 1999 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi. İstanbul Boğaziçi Üniversitesinde öğrenimine devam eden başarılı oyuncu birçok tiyatro oyununda oynadı. Asude Selma Kalebek, İstanbul Sahne Sanatları Tiyatrosundaki sahne çalışmaları yanı sıra 2021 yılında Netfix'in Türk yapımı dizilerinden biri olan Kulüp dizisinin oyuncu kadrosunda yer aldı. Dizide Matilda'nın kızı olan Raşel karakterini canlandıran başarılı oyuncu izleyicinin dikkatini çekti.

22 yaşındaki genç oyuncu Kulüp dizisinde Raşel karakteri ile sosyal medyada da fazlasıyla dikkat çekti. Yeni bir oyuncu olmasına rağmen başarısı ile fazlasıyla gündem olmayı başardı.