Netflix Kulüp Orhan Kimdir Metin Akdülger Kaç Yaşında Nereli? Metin Akdülger hangi dizilerde oynadı? Kulüp dizisinin Orhan'ı kim?

Kamu Manşet - Netflix Kulüp Orhan Kimdir Metin Akdülger Kaç Yaşında Nereli? Metin Akdülger hangi dizilerde oynadı? Kulüp dizisinin Orhan'ı kim? Netflix Kulüp Orhan'ı Kimdir Kaç Yaşında Metin Akdülger Nereli? Kulüp dizisi Orhan'ı gerçek adı ne? Metin Akdülger nereli, hangi dizilerde oynadı? Netflix dijital platformu Kulüp dizisinin Orhan'ı Metin Akdülger kaç yaşında? Hangi dizilerde oynadı?

Gözden kaçırmayın

Peaky Blinders yönetmeni uzun metrajlı dizi finaliyle ilgili yeni ayrıntıları paylaştı Peaky Blinders yönetmeni uzun metrajlı dizi finaliyle ilgili yeni ayrıntıları paylaştı

Sevilen dijital platform üzerinden yayımlanan dizinin ilk sezonun ardından oyuncu kadrosu ve karakterlerinin yanı sıra dizinin konusu araştırılmaya devam ediliyor.  Gökçe Bahadır, Barış Arduç ve Salih Bademci gibi isimlerin yer aldığı Kulüp dizisi hakkında merak edilenleri sizler için derledik. Oyuncu kadrosunda Orhan olarak yer alan Metin Akdülger kimdir, kaç yaşında?

kulüp3-2

Netflix'de yayınlanmaya başlanılan dizi Netflix üzerinden izlenebilir. Kulüp dizisinde 1950'li yıllarda kozmopolit İstanbul'da bir anne sorunlu geçmişi sebebi ile asi kızıyla yeniden bağ kurmak için gece klüplerinde çalışmaya başlar. Matilda'nın kızı Raşel ise o hapisten çıkana kadar varlığından haberi yoktur. Kızı ile güzel bir gelecek yaşamak isteyen Matilda, Raşel'i Pera'nın belalısı olan Fıstık İsmet'ten uzak tutma çabasına girer. 

Matilda'nın aynı zamanda patronu olan Orhan gece klübü yöneticisi Çelebi sanatçı Selim'in egoları ile savaş içerisindedir. Klübe ayak basmasından itibaren farklı bir hava katan Matilda çalışanlar için mahvolmuş bir klübü yuvaya dönüştürür. Matilda şefkatli yanı ile hem kızıyla güzel bir ilişki kurmaya çalışır.  Oyuncu kadrosu fazlasıyla dikkat çeken Kulüp dizisi Netflix ekranlarında yayınlandı. Peki dizide Orhan'ı oynayan Metin Akdülger kimdir? Metin Akdülger kaç yaşında? Metin Akdülger hangi dizilerde yer aldı, hayatı..

kulüp2-1

METİN AKDÜLGER KİMDİR?

10 Nisan 1988 yılında Bursa'da dünyaya geldi. 33 yaşındaki ünlü isim daha önce Kırık Kalpler Bankası, En Sevdiğim Kumaş, İnsanlar İkiye Ayrılır, Tereddüt gibi filmlerde oynadı. Ayrıca Medcezir, Analar ve Anneler, Muhteşem Yüzyıl Kösem, Tek Yürek isimli dizilerde yer alan başarılı oyuncu Şahsiyet, Atiye, Kulüp adlı internet dizilerinde yer aldı.

Başarılı oyunculuğu ile dikkat çeken oyuncu 2020 yılında Yarına Tek Bilet isimli filmde Ali'yi canlandırdı. Başarılı oyuncu son olarak Kulüp dizisinde patron Orhan'ı canlandırdı