Netflix Kulüp Mordo Kimdir İlker Kılıç Kaç Yaşında Nereli? Kulüp dizisi Mordo'yu kim oynuyor? İlker Kılıç kimdir, kaç yaşında? Hangi dizilerde oynadı

Kamu Manşet - Netflix Kulüp Mordo Kimdir İlker Kılıç Kaç Yaşında Nereli? Kulüp dizisi Mordo'yu kim oynuyor? İlker Kılıç kimdir, kaç yaşında? Hangi dizilerde oynadı? Netflix'in yeni dizisi Kulüp'de Mordo'yu kim oynuyor? Netflix Kulüp Mordo gerçek adı ne? İlker Kılıç kimdir, kaç yaşında, nereli, hangi dizilerde oynadı? İşte İlker Kılıç hakkında merak edilenler...

Netflix Kulüp Mordo Kimdir Kaç Yaşında İlker Kılıç Nereli? Kulüp dizisi Mordo'su gerçek adı ne? İlker Kılıç nereli, hangi dizilerde oynadı? Netflix dijital platformu Kulüp dizisinin Mordo'su İlker Kılıç kaç yaşında? Hangi dizilerde oynadı? Sevilen dijital platform üzerinden yayımlanan dizinin ilk sezonun ardından oyuncu kadrosu ve karakterlerinin yanı sıra dizinin konusu araştırılmaya devam ediliyor.  Gökçe Bahadır, Barış Arduç ve Salih Bademci gibi isimlerin yer aldığı Kulüp dizisi hakkında merak edilenleri sizler için derledik. Oyuncu kadrosunda Mordo'su olarak yer alan İlker Kılıç kimdir, kaç yaşında?

Kısmetse Olur Cansel'in Estetiksiz Hali Şok Etti Kısmetse Olur Cansel'in Estetiksiz Hali Şok Etti

Netflix'de yayınlanmaya başlanılan dizi Netflix üzerinden izlenebilir. Kulüp dizisinde 1950'li yıllarda kozmopolit İstanbul'da bir anne sorunlu geçmişi sebebi ile asi kızıyla yeniden bağ kurmak için gece klüplerinde çalışmaya başlar. Matilda'nın kızı Raşel ise o hapisten çıkana kadar varlığından haberi yoktur. Kızı ile güzel bir gelecek yaşamak isteyen Matilda, Raşel'i Pera'nın belalısı olan Fıstık İsmet'ten uzak tutma çabasına girer. 

mordo2

Matilda'nın aynı zamanda patronu olan Orhan gece klübü yöneticisi Çelebi sanatçı Selim'in egoları ile savaş içerisindedir. Klübe ayak basmasından itibaren farklı bir hava katan Matilda çalışanlar için mahvolmuş bir klübü yuvaya dönüştürür. Matilda şefkatli yanı ile hem kızıyla güzel bir ilişki kurmaya çalışır.  Oyuncu kadrosu fazlasıyla dikkat çeken Kulüp dizisi Netflix ekranlarında yayınlandı. Peki dizide  Mordo'yu oynayan İlker Kılıç kimdir? İlker Kılıç kaç yaşında? İlker Kılıç nereli? İlker Kılıç hangi dizilerde yer aldı?

İLKER KILIÇ KİMDİR?

İstanbul'da dünyaya gelen İlker Kılıç 2015 yılında Okan Üniversitesi'nde Tiyatro eğitimi almıştır. 192 cm boyu olan İlker Kılıç oyunculuğa daha yeni başlamıştır. İlk kez Netflix ekranlarında yayınlanan Kulüp isimli dizide yer alan oyuncu başarılı performansı ile dikkatleri üzerine çekmiştir.