Netflix Fitness Ne Zaman Yayınlanacak 2023 Netflix Fitness İçerikleri Netflix'de fitness dersleri ne zaman yayınlanacak?

Netflix Fitness Ne Zaman Yayınlanacak 2023 Netflix Fitness İçerikleri Netflix'de fitness dersleri ne zaman yayınlanacak? Dünyanın en çok izlenen platformu Netflix, yeni yıla girerken spora başlama kararı verenlere yardımcı olmak için ‘mükemmel bir zamanlamayla’ duyurduğu işbirliği kapsamında siteye fitness içerikleri ekleme kararı aldı. Peki Netflix fitness dersleri ne zaman yayınlanacak?

Şirketin internet sitesinde yapılan resmi açıklamada, Nike’ın fitness uygulaması olan Nike Training Club’ın içeriklerinin yakında izleyicinin kendi başına fitness yapmasına imkan tanıyan eğitim programlarına başlayacağı söylendi.

Eğitimde toplamda 30 saatlik program içermekte. Ayrıca Nike Training Club, iki bölüm halinde yayımlanacak ve Fitness dersleri verilecek.

Kullanıcılar, bu içeriklerde hem tüm fitness seviyeleriyle ilgili bilgiler elde edecek hem de tek başlarına gym'e gitmeden antrenman yapacak. 

Netflix'e eklenecek olan Nike Training Club içerikleri, 5 kategori halinde yayınlanmaya başlayacak. 

Kısmetse Olur Kim Elendi 27 Aralık Elenen İsim Kim Oldu? Kısmetse Olur Kim Elendi 27 Aralık Elenen İsim Kim Oldu?

Fitness ile ilgili temel bilgiler (13 bölüm)
Core eğitimleri (7 bölüm)
Yoga eğitimleri (6 bölüm)
Kas eğitimleri (14 bölüm)
"Kendini iyi hisset" eğitimleri (6 bölüm)

İzleyenler 2023 yılında yeni fitness eğitimlerine ulaşma imkanı elde edecekler. Fakat 2023'de o içeriklerin ne zaman yayınlanacağına ilişkin herhangi bir takvim paylaşılmaması dikkat çekti.

Netflix bu aralar spor kategorisi konusunda da kendisini geliştirmeye başladı. Netflix'in yeni spor videoları oldukça büyük bir ilgiyle takip ediliyor. Yayınlanacak olan yeni eğitimler için beklemede kalın.