Netflix An Astrological Guide For Broken Hearts İzle Konusu ne, oyuncuları kimler? Netflix An Astrological Guide For Broken Hearts dizisi hakkında merak edilenler. An Astrological Guide For Broken Hearts yeni sezon ne zaman?

Netflix An Astrological Guide For Broken Hearts İzle Konusu ne, oyuncuları kimler? Netflix An Astrological Guide For Broken Hearts dizisi hakkında merak edilenler. An Astrological Guide For Broken Hearts yeni sezon ne zaman? İtalyan romantik komedi dizisi olan An Astrological Guide For Broken Hearts dizisi aynı adlı kitabın uyarlanmasıdır. Aşkın peşinden koşa ve onu en iyi arkadaşına yönlendirmek için her potansiyel talibin doğum haritalarını analiz etmeye yönelik Terazi burcu olan Alice'nin yaşadıklarının anlatıldığı dizi Netflix ekranlarının sevilen dizilerinden biri.

Dizide Alice adlı karakterin kalbi kırık ve umutsuz olması ile başlayan öyküsü tuhaf bir astroloji dehası ile arkadaş olmasından sonra mükemmel eşini bulmak amacıyla gökyüzüne bakıyor. Peki An Astrological Guide For Broken Hearts dizisi yeni sezon ne zaman? An Astrological Guide For Broken Hearts oyuncu kadrosunda kimler var? An Astrological Guide For Broken Hearts hakkında merak edilenler..

ann

Oyuncu kadrosunda Claudia Gusmano, Michele Rosiello, Lorenzo Adorni, Alberto, Paradossi, Ester Elişa, Fausto Maria Sciarappa, Emanuela Grimalda, Lucrezia Bertini, Giancarlo Ratti, Bebo Storti, Maria Amelia Monti gibi isimlerin yer aldığı dizinin yeni sezonu fazlasıyla merak ediliyor. İlk olarak Koç isimli bölümle başlayan dizi daha sonra Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan ve Başak adlı bölümleri ile Netflix ekranlarında izleyicisi ile buluştu. İtalyan yapımı olan komedi dizisi An Astrological Guide For Broken Hearts dizisi aynı adlı romandan uyarlanmıştır.

Gözden kaçırmayın

Peaky Blinders yönetmeni uzun metrajlı dizi finaliyle ilgili yeni ayrıntıları paylaştı Peaky Blinders yönetmeni uzun metrajlı dizi finaliyle ilgili yeni ayrıntıları paylaştı

Astroloji severlerin yakından takip ettiği yeni dizi An Astrological Guide For Broken Hearts Netflix ekranlarında yayınlanmaya başladı. Dizinin ilk sezonunu bir solukta bitirenler ise ikinci sezon araştırmasına girdi.  An Astrological Guide For Broken Hearts dizisi yeni sezonu 2022 yılında yayınlanacak. Alice adlı karakterin hayatına girdiği yeni insanla beraber çıktığı astroloji yolculuğunu konu alan dizi Netflix'de en çok izlenenler listesine yerleşiyor. Astroloji severlerin dikkatini çeken yeni dizinin 6 bölümüne Netflix adlı dijital platform'dan oluşabilirsiniz. An Astrological Guide For Broken Hearts dizisi Netflix ekranlarında...