Kamumanset.com - El Kızı Nermin Kim Toprak Sağlam Kaç Yaşında? Toprak Sağlam nereli, hangi dizilerde oynadı? İşte tüm detaylar ve gelişmeler haberimiz kamumanset.com' da.

Fox Tv ekranlarının sevilen dizisi El Kızı'nda Nermin'i canlandıran Toprak Sağlam hangi dizilerde yer aldı? Toprak Sağlam hakkında merak edilenler... El Kızı dizisinde Nermin'e hayat veren Toprak Sağlam hayatı hakkında merak edilenler..

Bir öğretmen kızı olan Ezo annesinin vefatının ardından zalim bir baba ve babaannesi ile beraber yaşayarak büyümüştür. Babaannesi de oldukça sert olan Ezo sevgisiz bir çocuk olarak büyümüştür. Sürekli ezilen ve itilip kalkılan bir çocuk olmaya alışan Ezo büyüyüp genç ve güzel bir kadın haline gelir. Bu zamana kadar birçok zorluk yaşayan genç kadının hikayesinin konu alındığı dizide Ezo karakterine Sevda Erginci hayat vermektedir. Resul'ü Fikret Kuşkan canlandırırken Cavidan karakterine Perihan Savaş hayat vermektedir. Dizinin Harun'u ise İsmail Ege Şaşmaz'dır. Peki dizide Nermin karakterine hayat veren Toprak Sağlam kimdir, kaç yaşında? Toprak Sağlam nereli, hangi dizilerde oynadı? Fox Tv'nin yeni dizisi El Kızı dizisinin Nermin'i kim? Toprak Sağlam'ın merak edilen hayatı.. Toprak Sağlam nereli, kaç yaşında?

toprak2

TOPRAK SAĞLAM KİMDİR?

9 Ekim 1985 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Müjdat Gezen Sanat Merkezi Konservatuvarı tiyatro bölümünden birincilikle mezun olan başarılı oyuncu 11 yıl halk dansları yapmıştır hala dansla uğraşan başarılı oyuncu yıllardır gitar çalıp şarkı söylemektedir.

Kaç Baba Kaç, Artiz Mektebi gibi oyunlarda yer aldı. Gökten Üç Elma Düştü, Sanem, Delibal gibi filmlerde yer almıştır. Birçok reklam filminde yer almıştır. 2005 yılında İlk Göz Ağrısı isimli dizide yer aldı. Ardından Cemile, Karınca Yuvası, Kuzey Rüzgarı, Osmanlı Tokadı, Hicran Yarası, Böyle Bitmesin, Kara Ekmek, Mehmed: Bir Cihan Fatihi, Güvercin, Şeref Sözü, Kahraman Babam gibi dizilerde yer aldı.

36 yaşındaki başarılı oyuncu Toprak Sağlam birçok ödül kazandı. Ayrıca Yetti Gari, Silemedi Yağmur gibi kliplerde oynadı. Son olarak Fox Tv ekranlarında yayınlanan başrollerinde Sevda Erginci ve İsmail Ege Şaşmaz'ın yer aldığı El Kızı isimli dizide Nermin karakterine hayat vermektedir.