Elbisesinden İç gösteren Pozunu Paylaşan Naz Mila Takipçilerinin Aklını Aldı

Yakın zamanlarda izdivaç programlarıyla sosyal medyaya damga vurup ünlenen Naz Mila sınır tanımıyor. Azarbeycan asıllı olan Naz Mila birbirnden cesur pozlarının yanına bir yenisini ekledi. Elbisesinden içi görünen Mila takipçilerinin aklını aldı.

Magazin 21.11.2021 - 20:55 21.11.2021 - 22:23 Recep Bütün

3-41

Gelin adayı Naz Mila sosyal medya paylaşımlarıyla dikkat çekiyor. Zuhal Topal İle İzdivaç programıyla adını duyuran gelin adayı Naz Mila son olarak beyaz iç gösteren elbisesiyle verdiği pozla dikkat çekti.
4-24
Naz Mila sınırları zorladı! İç gösteren elbisesiyle gecelerde
Bir döneme damga vuran izdivaç programlarıyla ünlenen Naz Mila sınırları zorluyor. Zuhal Topal'ın sunduğu Evleneceksen Gel programında popüler gelin adaylarından biri olan Azerbaycan asıllı fenomen Naz Mila sansasyonel pozlarına bir yenisini daha ekledi.

1-44

Yaptığı cüretkar paylaşım ve yorumlarla gündeme gelen eski gelin adayı gece eğlencesi öncesi tercih ettiği elbiseyi paylaştı.

6-22

Bir buçuk milyona yakın takipçisi bulunan Mila beyaz elbisesinin içine sütyen giymemeyi tercih etti. İç gösteren elbisesiyle pozlar veren Naz Mila hayranlarının dikkatini çekmeyi başardı.

7-12

9-11page-24

Kamu Manşet

Yorumlar
Son Haberler Tümü