Oyuncu Naz Elmas ve Erol Özmandıracı tek celsede ayrıldı. Sevilen çiftin ayrılık nedeni ise merak edildi.

Naz Elmas ve Erol Özmandıracı Ayrılık Nedeni Ne Tek Celsede Boşandılar. Güzel oyuncu Naz Elmas 2019 senesinde evlendiği Erol Özmandıracı ile yollarını ayırma kararı aldı. İkilinin ayrılık sebebi merak edildi.

39 yaşındaki başarılı oyuncu Yeditepe Üniversitesi'nde Güzel Sanatlar Fakültesini okurken Haziran Gecesi isimli dizide Havin'i canlandırdı. Dizide Özcan Deniz ve Burcu Kara ile başrol oynayarak tanındı. Candan Öte, El Gibi, Doktorlar, Nefes, Ay Tutulması, Bir Ömür Yetmez, Ustura Kemal, Güzel Çirkin, Merhamet, Filinta, Bahtiyar Ölmez, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Babam Çok Değişti, Evlilik Hakkında Her Şey gibi dizilerde oynadı. Aynı zamanda GORA, Ya Sonra, Stajyer Mafya gibi filmlerde de rol almıştı.

Ünlü oyuncu Naz Elma ilk evliliğini Emre Kıramer ile 2014 yılında yaptı. Bir yıl sonra anlaşamadıkları için ayrıldılar. Ardından 2019 yılında Erol Ozmancıracı ile evlenmişti. Evliliğinde sorun yaşadıkları için ikilinin ayrılma kararı aldığı ortaya çıktı. Çift tek celsede ayrıldılar. Anlaşmalı olarak ayrılan çift tek celsede yollarını ayırdılar. 

Erol Özmandıracı konu ile ilgili açıklama yaptı. "Yürütemediğime üzgünüm, hayat devam ediyor ama. Sevgi ve saygı ile bitirdik ilişkimizi. Umarım güzel anlar yaşayan iki dost olarak hayatımıza devam etmiş oluruz." ifadelerine yer verdi.

Ünlü iş insanı Erol Özmandırcı daha önce sosyal medya üzerinden şantaj mesajlarına maruz kalmıştı. Kendisini Naz Ceylan olarak tanıtan bir şahıs elinde Erol Özmandırcı'nın eşi ile ilgili mesajlarının olduğunu 30 bin dolar vermesi bunu yayacağını söylemişti. Kendisinde bitcoin üzerinden ödeme yapmasını söylemişti.

Merve Boluğur Magazinci Karşısında Görünce: İnsan Değilsiniz Merve Boluğur Magazinci Karşısında Görünce: İnsan Değilsiniz

Erol Özmandıracı ile buna inanmayıp elindeki delilleri göster demişti. Sosyal medya kullanıcı iş insanına eşi ile ilgili olan müstehcen içerikli olan konuşmaların bir kısmını göndererek tehdidine devam etmişti. İş insanı ise ona inanmayınca yakın arkadaşlarına ve akrabalarına mesaj atmaya devam etmişti. Günlerce süren bu tacizin sonrasında ünlü iş insanı mahkemeye giderek şikayetçi olmuştu. Kendisinden 30 bin dolar isteyen şahsın cezalandırılmasını isteyerek mahkemeye başvurdu. Olayla ilgili soruşturma başlatılmıştı.